У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

074Л Львів — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 074Л сполученням Львів - Москва-Київська відправляється зі станції Львів о 12.02 і прибуває на станцію Москва-Київська о 14.26 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Гнівань, Калинівка-1, Київ-Пас., Бахмач-Пас., Кролевець, Хутір-Михайлівський, Брянск-Орловський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 12.02
Красне 12.42 2 хв  12.44 40 хв 
Злочів 13.05 2 хв  13.07 1 г  3 хв 
Тернопіль-Пас. 14.01 4 хв  14.05 1 г  59 хв 
Підволочиськ 14.54 2 хв  14.56 2 г  52 хв 
Волочиськ 15.05 2 хв  15.07 3 г  3 хв 
Хмельницький 16.02 46 хв  16.48 4 г 
Деражня 17.22 2 хв  17.24 5 г  20 хв 
Гнівань 18.49 2 хв  18.51 6 г  47 хв 
Вінниця 19.11 5 хв  19.16 7 г  9 хв 
Калинівка-1 19.35 2 хв  19.37 7 г  33 хв 
Козятин-1 20.11 4 хв  20.15 8 г  9 хв 
Київ-Пас. 22.40 18 хв  22.58 10 г  38 хв 
Ніжин 00.38 2 хв  00.40 12 г  36 хв 
Бахмач-Пас. 01.33 2 хв  01.35 13 г  31 хв 
Конотоп 01.58 20 хв  02.18 13 г  56 хв 
Кролевець 02.56 2 хв  02.58 14 г  54 хв 
Терещенська 03.18 2 хв  03.20 15 г  16 хв 
Хутір-Михайлівський 04.01 42 хв  04.43 15 г  59 хв 
Суземка 06.11 59 хв  07.10 18 г  9 хв 
Брянск-Орловський 08.33 15 хв  08.48 20 г  31 хв 
Москва-Київська 14.26 1 д  2 г  24 хв 

У розкладі поїзда 074Л Львів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31