У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 074Л Львів — Москва


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Львів - Москва номер 074Л відправляється зі станції Львів о 12.02 і прибуває на станцію Москва-Київська о 14.26 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Гнівань, Калинівка-1, Київ-Пас., Бахмач-Пас., Кролевець, Хутір-Михайлівський, Брянск-Орловський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 12.02
Красне 12.42 2 хв  12.44 40 хв 
Злочів 13.05 2 хв  13.07 1 г  3 хв 
Тернопіль-Пас. 14.01 4 хв  14.05 1 г  59 хв 
Підволочиськ 14.54 2 хв  14.56 2 г  52 хв 
Волочиськ 15.05 2 хв  15.07 3 г  3 хв 
Хмельницький 16.02 46 хв  16.48 4 г 
Деражня 17.22 2 хв  17.24 5 г  20 хв 
Гнівань 18.49 2 хв  18.51 6 г  47 хв 
Вінниця 19.11 5 хв  19.16 7 г  9 хв 
Калинівка-1 19.35 2 хв  19.37 7 г  33 хв 
Козятин-1 20.11 4 хв  20.15 8 г  9 хв 
Київ-Пас. 22.40 18 хв  22.58 10 г  38 хв 
Ніжин 00.38 2 хв  00.40 12 г  36 хв 
Бахмач-Пас. 01.33 2 хв  01.35 13 г  31 хв 
Конотоп 01.58 20 хв  02.18 13 г  56 хв 
Кролевець 02.56 2 хв  02.58 14 г  54 хв 
Терещенська 03.18 2 хв  03.20 15 г  16 хв 
Хутір-Михайлівський 04.01 42 хв  04.43 15 г  59 хв 
Суземка 06.11 59 хв  07.10 18 г  9 хв 
Брянск-Орловський 08.33 15 хв  08.48 20 г  31 хв 
Москва-Київська 14.26 1 д  2 г  24 хв 

У розкладі поїзда 074Л Львів — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031