У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 745 Київ — Славське


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Славське номер 745 відправляється зі станції Київ-Пас. о 06.20 і прибуває на станцію Славське о 14.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут поїзда 745 Київ - Славське пролягає по таким станціям як Святошин, Коростень, Броди, Львів, Стрий, Сколе.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 06.20
Святошин 06.36 1 хв  06.37 16 хв 
Коростень 08.05 1 хв  08.06 1 г  45 хв 
Броди 11.04 1 хв  11.05 4 г  44 хв 
Львів 12.02 10 хв  12.12 5 г  42 хв 
Стрий 13.10 2 хв  13.12 6 г  50 хв 
Сколе 13.40 1 хв  13.41 7 г  20 хв 
Славське 14.10 7 г  50 хв 

У розкладі поїзда 745 Київ-Пас. — Славське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31