У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 746 Славське — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Славське - Київ номер 746 відправляється зі станції Славське о 14.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 22.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда 746 Славське - Київ пролягає по таким станціям як Сколе, Стрий, Львів, Броди, Коростень, Святошин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Славське 14.25
Сколе 14.51 1 хв  14.52 26 хв 
Стрий 15.22 2 хв  15.24 57 хв 
Львів 16.25 9 хв  16.34 2 г 
Броди 17.30 1 хв  17.31 3 г  5 хв 
Коростень 20.50 1 хв  20.51 6 г  25 хв 
Святошин 22.17 1 хв  22.18 7 г  52 хв 
Київ-Пас. 22.32 8 г  7 хв 

У розкладі поїзда 746 Славське — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31