У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

747Л Черкаси — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 747Л сполученням Черкаси - Одеса-Головна відправляється зі станції Черкаси о 20.08 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 05.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Ім. Тараса Шевченка, Капітанівка, Новомиргород, Виска, Капустине, Адабаш, Помічна, Людмилівка, Кавуни, Південноукраїнська, Трикратне, Вознесенськ, Веселинове, Березівка, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 20.08
Ім. Тараса Шевченка 20.45 32 хв  21.17 37 хв 
Капітанівка 22.03 2 хв  22.05 1 г  55 хв 
Новомиргород 22.23 2 хв  22.25 2 г  15 хв 
Виска 22.46 2 хв  22.48 2 г  38 хв 
Капустине 23.10 2 хв  23.12 3 г  2 хв 
Адабаш 23.31 2 хв  23.33 3 г  23 хв 
Помічна 23.54 22 хв  00.16 3 г  46 хв 
Людмилівка 00.47 2 хв  00.49 4 г  39 хв 
Кавуни 01.07 2 хв  01.09 4 г  59 хв 
Південноукраїнська 01.20 2 хв  01.22 5 г  12 хв 
Трикратне 01.36 2 хв  01.38 5 г  28 хв 
Вознесенськ 01.56 3 хв  01.59 5 г  48 хв 
Веселинове 02.41 2 хв  02.43 6 г  33 хв 
Березівка 03.25 2 хв  03.27 7 г  17 хв 
Одеса-Східна 04.39 2 хв  04.41 8 г  31 хв 
Одеса-Головна 05.11 9 г  3 хв 

У розкладі поїзда 747Л Черкаси — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930