У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 749 Івано-Франківськ — Запоріжжя


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Івано-Франківськ - Запоріжжя номер 749 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 08.56 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 09.54 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 54 хв. Маршрут поїзда 749 Івано-Франківськ - Запоріжжя пролягає по таким станціям як Львів, Київ-Пас., Миронівка, Корсунь, Городище, Ім. Тараса Шевченка, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 08.56
Львів 11.06 20 хв  11.26 2 г  10 хв 
Київ-Пас. 19.40 45 хв  20.25 10 г  44 хв 
Миронівка 22.21 2 хв  22.23 13 г  25 хв 
Корсунь 22.58 2 хв  23.00 14 г  2 хв 
Городище 23.24 2 хв  23.26 14 г  28 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.16 4 хв  00.20 15 г  20 хв 
Кривий Ріг-Головний 05.01 15 хв  05.16 20 г  5 хв 
Апостолове 06.05 3 хв  06.08 21 г  9 хв 
Чортомлик 06.58 2 хв  07.00 22 г  2 хв 
Нікополь 07.30 15 хв  07.45 22 г  34 хв 
Марганець 08.13 2 хв  08.15 23 г  17 хв 
Дніпробуд-2 09.17 2 хв  09.19 1 д  21 хв 
Запоріжжя-1 09.54 1 д  58 хв 

У розкладі поїзда 749 Івано-Франківськ — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930