У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 749 Київ — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Ужгород номер 749 відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.57 і прибуває на станцію Ужгород о 02.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут поїзда 749 Київ - Ужгород пролягає по таким станціям як Львів, Стрий, Славське, Воловець, Свалява, Мукачево, Чоп.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.57
Львів 19.59 26 хв  20.25 7 г  2 хв 
Стрий 21.31 3 хв  21.34 8 г  34 хв 
Славське 22.35 2 хв  22.37 9 г  38 хв 
Воловець 23.25 2 хв  23.27 10 г  28 хв 
Свалява 23.56 2 хв  23.58 10 г  59 хв 
Мукачево 00.19 5 хв  00.24 11 г  22 хв 
Чоп 01.10 30 хв  01.40 12 г  13 хв 
Ужгород 02.05 13 г  8 хв 

У розкладі поїзда 749 Київ-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031