У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 749 Київ — Відень


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Відень номер 749 відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.20 і прибуває на станцію Відень Центральний о 11.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 13 хв. Маршрут поїзда 749 Київ - Відень пролягає по таким станціям як Стрий, Свалява, Чоп, Кишварда, Н'їредьхаза, Хайдусобосло, Карцаг, Тороксентмиклош, Будапешт-Келеті, Татабанія, Мошонмадяровар.
Поїзд курсує щоденно.

 Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.20
Львів 19.49 25 хв  20.14 6 г  29 хв 
Стрий 21.15 2 хв  21.17 7 г  55 хв 
Славське 22.13 2 хв  22.15 8 г  53 хв 
Свалява 23.31 2 хв  23.33 10 г  11 хв 
Мукачево 23.59 4 хв  00.03 10 г  39 хв 
Чоп 00.53 2 г 36 хв  03.29 11 г  33 хв 
Захонь 02.48 1 г 17 хв  04.05 13 г  28 хв 
Кишварда 04.23 1 хв  04.24 15 г  3 хв 
Демечер 04.35 1 хв  04.36 15 г  15 хв 
Н'їредьхаза 04.56 2 хв  04.58 15 г  36 хв 
Дебрецен 05.29 2 хв  05.31 16 г  9 хв 
Хайдусобосло 05.45 1 хв  05.46 16 г  25 хв 
Пюштекладань 06.00 2 хв  06.02 16 г  40 хв 
Карцаг 06.11 1 хв  06.12 16 г  51 хв 
Кишуйсаллаш 06.22 1 хв  06.23 17 г  2 хв 
Тороксентмиклош 06.38 1 хв  06.39 17 г  18 хв 
Сольнок 06.53 4 хв  06.57 17 г  33 хв 
Будапешт-Келеті 08.20 20 хв  08.40 19 г 
Будапешт-Келенфельд 08.53 2 хв  08.55 19 г  33 хв 
Татабанія 09.25 1 хв  09.26 20 г  5 хв 
Дьйор 10.00 2 хв  10.02 20 г  40 хв 
Мошонмадяровар 10.19 1 хв  10.20 20 г  59 хв 
Хедьешхалом 10.29 3 хв  10.32 21 г  9 хв 
Відень Центральний 11.20 22 г 

У розкладі поїзда 749 Київ-Пас. — Відень Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031