У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 749 Київ — Відень


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Відень номер 749 відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.57 і прибуває на станцію Відень Центральний о 11.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 3 хв. Маршрут поїзда 749 Київ - Відень пролягає по таким станціям як Стрий, Воловець, Мукачево, Захонь, Демечер, Дебрецен, Пюштекладань, Кишуйсаллаш, Сольнок, Будапешт-Келенфельд, Дьйор, Хедьешхалом.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.57
Львів 19.59 26 хв  20.25 7 г  2 хв 
Стрий 21.31 3 хв  21.34 8 г  34 хв 
Славське 22.35 2 хв  22.37 9 г  38 хв 
Воловець 23.25 2 хв  23.27 10 г  28 хв 
Свалява 23.56 2 хв  23.58 10 г  59 хв 
Мукачево 00.19 5 хв  00.24 11 г  22 хв 
Чоп 01.10 2 г 18 хв  03.28 12 г  13 хв 
Захонь 02.46 1 г 19 хв  04.05 13 г  49 хв 
Кишварда 04.23 1 хв  04.24 15 г  26 хв 
Демечер 04.35 1 хв  04.36 15 г  38 хв 
Н'їредьхаза 04.56 2 хв  04.58 15 г  59 хв 
Дебрецен 05.29 2 хв  05.31 16 г  32 хв 
Хайдусобосло 05.45 1 хв  05.46 16 г  48 хв 
Пюштекладань 06.00 2 хв  06.02 17 г  3 хв 
Карцаг 06.11 1 хв  06.12 17 г  14 хв 
Кишуйсаллаш 06.22 1 хв  06.23 17 г  25 хв 
Тороксентмиклош 06.38 1 хв  06.39 17 г  41 хв 
Сольнок 06.52 5 хв  06.57 17 г  55 хв 
Будапешт-Келеті 08.20 20 хв  08.40 19 г  23 хв 
Будапешт-Келенфельд 08.53 2 хв  08.55 19 г  56 хв 
Татабанія 09.25 1 хв  09.26 20 г  28 хв 
Дьйор 10.00 2 хв  10.02 21 г  3 хв 
Мошонмадяровар 10.19 1 хв  10.20 21 г  22 хв 
Хедьешхалом 10.29 3 хв  10.32 21 г  32 хв 
Відень Центральний 11.21 22 г  24 хв 

У розкладі поїзда 749 Київ-Пас. — Відень Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031