У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 749Д Київ — Відень


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Відень номер 749Д відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.07 і прибуває на станцію Відень Центральний о 11.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 48 хв. Маршрут поїзда 749Д Київ - Відень пролягає по таким станціям як Стрий, Свалява, Чоп, Кишварда, Н'їредьхаза, Хайдусобосло, Карцаг, Тороксентмиклош, Будапешт-Келеті, Татабанія, Мошонмадяровар.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.07
Львів 20.22 38 хв  21.00 6 г  15 хв 
Стрий 22.03 2 хв  22.05 7 г  56 хв 
Славське 23.01 2 хв  23.03 8 г  54 хв 
Свалява 00.19 2 хв  00.21 10 г  12 хв 
Мукачево 00.43 5 хв  00.48 10 г  36 хв 
Чоп 01.34 1 г 54 хв  03.28 11 г  27 хв 
Захонь 02.46 1 г 19 хв  04.05 12 г  39 хв 
Кишварда 04.23 1 хв  04.24 14 г  16 хв 
Демечер 04.35 1 хв  04.36 14 г  28 хв 
Н'їредьхаза 04.56 2 хв  04.58 14 г  49 хв 
Дебрецен 05.29 2 хв  05.31 15 г  22 хв 
Хайдусобосло 05.45 1 хв  05.46 15 г  38 хв 
Пюштекладань 06.00 2 хв  06.02 15 г  53 хв 
Карцаг 06.11 1 хв  06.12 16 г  4 хв 
Кишуйсаллаш 06.22 1 хв  06.23 16 г  15 хв 
Тороксентмиклош 06.38 1 хв  06.39 16 г  31 хв 
Сольнок 06.52 5 хв  06.57 16 г  45 хв 
Будапешт-Келеті 08.20 20 хв  08.40 18 г  13 хв 
Будапешт-Келенфельд 08.53 2 хв  08.55 18 г  46 хв 
Татабанія 09.25 1 хв  09.26 19 г  18 хв 
Дьйор 10.00 2 хв  10.02 19 г  53 хв 
Мошонмадяровар 10.19 1 хв  10.20 20 г  12 хв 
Хедьешхалом 10.29 3 хв  10.32 20 г  22 хв 
Відень Центральний 11.21 21 г  14 хв 

У розкладі поїзда 749Д Київ-Пас. — Відень Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930