У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 749 Київ — Відень


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Відень номер 749 відправляється зі станції Київ-Пас. о 11.45 і прибуває на станцію Відень Центральний о 11.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 48 хв. Маршрут поїзда 749 Київ - Відень пролягає по таким станціям як Стрий, Свалява, Чоп, Кишварда, Н'їредьхаза, Хайдусобосло, Карцаг, Тороксентмиклош, Будапешт-Келеті, Татабанія, Мошонмадяровар.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 11.45
Львів 20.22 38 хв  21.00 8 г  37 хв 
Стрий 22.03 2 хв  22.05 10 г  18 хв 
Славське 23.01 2 хв  23.03 11 г  16 хв 
Свалява 00.19 2 хв  00.21 12 г  34 хв 
Мукачево 00.43 5 хв  00.48 12 г  58 хв 
Чоп 01.34 1 г 54 хв  03.28 13 г  49 хв 
Захонь 02.46 1 г 19 хв  04.05 15 г  1 хв 
Кишварда 04.23 1 хв  04.24 16 г  38 хв 
Демечер 04.35 1 хв  04.36 16 г  50 хв 
Н'їредьхаза 04.56 2 хв  04.58 17 г  11 хв 
Дебрецен 05.29 2 хв  05.31 17 г  44 хв 
Хайдусобосло 05.45 1 хв  05.46 18 г 
Пюштекладань 06.00 2 хв  06.02 18 г  15 хв 
Карцаг 06.11 1 хв  06.12 18 г  26 хв 
Кишуйсаллаш 06.22 1 хв  06.23 18 г  37 хв 
Тороксентмиклош 06.38 1 хв  06.39 18 г  53 хв 
Сольнок 06.52 5 хв  06.57 19 г  7 хв 
Будапешт-Келеті 08.20 20 хв  08.40 20 г  35 хв 
Будапешт-Келенфельд 08.53 2 хв  08.55 21 г  8 хв 
Татабанія 09.25 1 хв  09.26 21 г  40 хв 
Дьйор 10.00 2 хв  10.02 22 г  15 хв 
Мошонмадяровар 10.19 1 хв  10.20 22 г  34 хв 
Хедьешхалом 10.29 3 хв  10.32 22 г  44 хв 
Відень Центральний 11.21 23 г  36 хв 

У розкладі поїзда 749 Київ-Пас. — Відень Центральний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930