У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

749Д Київ-Пас. — Вроцлав Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 749Д сполученням Київ-Пас. - Вроцлав Головний відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.07 і прибуває на станцію Вроцлав Головний о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 44 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Львів, Перемишль Головний, Перемишль-Засане, Ярослав, Пшеворск, Ланьцут, Жешов, Дембица, Тарнов, Бржеско Окоцим, Бохня, Краків Плашув, Краків Головний, Ченстохова, Ополе Главна, Бжег, Олава.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.07
Львів 19.57 3 г 43 хв  23.40 5 г  50 хв 
Перемишль Головний 03.15 25 хв  03.40 13 г  8 хв 
Перемишль-Засане 03.43 2 хв  03.45 13 г  36 хв 
Ярослав 04.12 2 хв  04.14 14 г  5 хв 
Пшеворск 04.24 1 хв  04.25 14 г  17 хв 
Ланьцут 04.38 2 хв  04.40 14 г  31 хв 
Жешов 04.54 5 хв  04.59 14 г  47 хв 
Дембица 05.23 2 хв  05.25 15 г  16 хв 
Тарнов 05.43 2 хв  05.45 15 г  36 хв 
Бржеско Окоцим 05.59 2 хв  06.01 15 г  52 хв 
Бохня 06.09 2 хв  06.11 16 г  2 хв 
Краків Плашув 07.04 1 хв  07.05 16 г  57 хв 
Краків Головний 07.13 7 хв  07.20 17 г  6 хв 
Ченстохова 08.50 2 хв  08.52 18 г  43 хв 
Ополе Главна 09.47 2 хв  09.49 19 г  40 хв 
Бжег 10.11 2 хв  10.13 20 г  4 хв 
Олава 10.22 2 хв  10.24 20 г  15 хв 
Вроцлав Головний 10.40 20 г  33 хв 

У розкладі поїзда 749Д Київ-Пас. — Вроцлав Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728