У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 749Д Київ — Вроцлав


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Вроцлав номер 749Д відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.07 і прибуває на станцію Вроцлав Головний о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 44 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Львів, Перемишль Головний, Перемишль-Засане, Ярослав, Пшеворск, Ланьцут, Жешов, Дембица, Тарнов, Бржеско Окоцим, Бохня, Краків Плашув, Краків Головний, Ченстохова, Ополе Главна, Бжег, Олава.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.07
Львів 19.57 3 г 43 хв  23.40 5 г  50 хв 
Перемишль Головний 03.15 25 хв  03.40 13 г  8 хв 
Перемишль-Засане 03.43 2 хв  03.45 13 г  36 хв 
Ярослав 04.12 2 хв  04.14 14 г  5 хв 
Пшеворск 04.24 1 хв  04.25 14 г  17 хв 
Ланьцут 04.38 2 хв  04.40 14 г  31 хв 
Жешов 04.54 5 хв  04.59 14 г  47 хв 
Дембица 05.23 2 хв  05.25 15 г  16 хв 
Тарнов 05.43 2 хв  05.45 15 г  36 хв 
Бржеско Окоцим 05.59 2 хв  06.01 15 г  52 хв 
Бохня 06.09 2 хв  06.11 16 г  2 хв 
Краків Плашув 07.04 1 хв  07.05 16 г  57 хв 
Краків Головний 07.13 7 хв  07.20 17 г  6 хв 
Ченстохова 08.50 2 хв  08.52 18 г  43 хв 
Ополе Главна 09.47 2 хв  09.49 19 г  40 хв 
Бжег 10.11 2 хв  10.13 20 г  4 хв 
Олава 10.22 2 хв  10.24 20 г  15 хв 
Вроцлав Головний 10.40 20 г  33 хв 

У розкладі поїзда 749Д Київ-Пас. — Вроцлав Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції