У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 749 Ужгород — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Ужгород - Київ номер 749 відправляється зі станції Ужгород о 04.56 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 18.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут поїзда 749 Ужгород - Київ пролягає по таким станціям як Чоп, Мукачево, Свалява, Воловець, Славське, Стрий, Львів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 04.56
Чоп 05.19 34 хв  05.53 23 хв 
Мукачево 06.48 5 хв  06.53 1 г  52 хв 
Свалява 07.18 4 хв  07.22 2 г  22 хв 
Воловець 07.53 2 хв  07.55 2 г  57 хв 
Славське 08.42 3 хв  08.45 3 г  46 хв 
Стрий 09.48 4 хв  09.52 4 г  52 хв 
Львів 11.00 23 хв  11.23 6 г  4 хв 
Київ-Пас. 18.30 13 г  34 хв 

У розкладі поїзда 749 Ужгород — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031