У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 75 Кривий Ріг — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Кривий Ріг - Київ номер 75 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 21.44 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда 75 Кривий Ріг - Київ пролягає по таким станціям як Долинська, Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Городище, Миронівка, Біла Церква.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Кривий Ріг-Головний – Київ-Пас. починається від 149.23 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 21.44
Долинська 23.45 3 хв  23.48 2 г  1 хв 
Кам'янка 01.48 2 хв  01.50 4 г  4 хв 
Ім. Тараса Шевченка 02.12 3 хв  02.15 4 г  28 хв 
Городище 02.55 2 хв  02.57 5 г  11 хв 
Миронівка 03.46 2 хв  03.48 6 г  2 хв 
Біла Церква 04.41 2 хв  04.43 6 г  57 хв 
Київ-Пас. 06.26 8 г  42 хв 

У розкладі поїзда 75 Кривий Ріг-Головний — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031