У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 755 Харків — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Львів номер 755 відправляється зі станції Харків-Пас. о 13.34 і прибуває на станцію Львів о 06.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут поїзда 755 Харків - Львів пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Миргород, Ромодан, Лубни, Дарниця, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 13.34
Полтава-Киівська 15.41 4 хв  15.45 2 г  7 хв 
Миргород 16.52 2 хв  16.54 3 г  18 хв 
Ромодан 17.14 2 хв  17.16 3 г  40 хв 
Лубни 17.41 2 хв  17.43 4 г  7 хв 
Дарниця 19.58 2 хв  20.00 6 г  24 хв 
Київ-Пас. 20.19 10 хв  20.29 6 г  45 хв 
Козятин-1 22.56 2 хв  22.58 9 г  22 хв 
Вінниця 23.59 2 хв  00.01 10 г  25 хв 
Хмельницький 02.01 15 хв  02.16 12 г  27 хв 
Тернопіль-Пас. 04.02 4 хв  04.06 14 г  28 хв 
Львів 06.00 16 г  26 хв 

У розкладі поїзда 755 Харків-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930