У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 755 Київ — Рівне «ІНТЕРСІТІ»


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Київ - Рівне номер 755 відправляється зі станції Київ-Пас. о 07.29 і прибуває на станцію Рівне о 12.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 39 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут поїзда 755 Київ - Рівне пролягає по таким станціям як Фастів-1, Бердичів, Полонне, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Здолбунів-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Київ-Пас. – Рівне починається від 142.01 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 07.29
Фастів-1 08.12 2 хв  08.14 43 хв 
Бердичів 09.27 2 хв  09.29 1 г  58 хв 
Полонне 10.28 2 хв  10.30 2 г  59 хв 
Шепетівка 10.55 2 хв  10.57 3 г  26 хв 
Славута-1 11.11 2 хв  11.13 3 г  42 хв 
Кривин 11.23 2 хв  11.25 3 г  54 хв 
Здолбунів-Пас. 11.55 1 хв  11.56 4 г  26 хв 
Рівне 12.08 4 г  39 хв 

У розкладі поїзда 755 Київ-Пас. — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031