У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 757 Київ — Могилів-Подільський


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Могилів-Подільський номер 757 відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.25 і прибуває на станцію Могилів-Подільський о 22.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 30 хв. Маршрут поїзда 757 Київ - Могилів-Подільський пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Бар, Копай, Котюжани, Вендичани.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.25
Козятин-1 16.47 2 хв  16.49 2 г  22 хв 
Вінниця 17.49 5 хв  17.54 3 г  24 хв 
Жмеринка-Пас. 18.38 1 г 15 хв  19.53 4 г  13 хв 
Бар 20.38 2 хв  20.40 6 г  13 хв 
Копай 21.06 2 хв  21.08 6 г  41 хв 
Котюжани 21.23 2 хв  21.25 6 г  58 хв 
Вендичани 21.52 2 хв  21.54 7 г  27 хв 
Могилів-Подільський 22.26 8 г  1 хв 

У розкладі поїзда 757 Київ-Пас. — Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031