У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

757К Київ-Пас. — Могилів-Подільський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 757К сполученням Київ-Пас. - Могилів-Подільський відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.55 і прибуває на станцію Могилів-Подільський о 21.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Бар, Копай, Котюжани, Вендичани.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.55
Козятин-1 16.49 2 хв  16.51 1 г  54 хв 
Вінниця 17.48 5 хв  17.53 2 г  53 хв 
Жмеринка-Пас. 18.32 44 хв  19.16 3 г  37 хв 
Бар 20.00 2 хв  20.02 5 г  5 хв 
Копай 20.28 2 хв  20.30 5 г  33 хв 
Котюжани 20.45 5 хв  20.50 5 г  50 хв 
Вендичани 21.17 7 хв  21.24 6 г  22 хв 
Могилів-Подільський 21.56 7 г  1 хв 

У розкладі поїзда 757К Київ-Пас. — Могилів-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031