У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

758К Могилів-Подільський — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 758К сполученням Могилів-Подільський - Київ-Пас. відправляється зі станції Могилів-Подільський о 02.20 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Вендичани, Котюжани, Копай, Бар, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Могилів-Подільський 02.20
Вендичани 02.54 2 хв  02.56 34 хв 
Котюжани 03.23 2 хв  03.25 1 г  3 хв 
Копай 03.39 2 хв  03.41 1 г  19 хв 
Бар 04.08 2 хв  04.10 1 г  48 хв 
Жмеринка-Пас. 04.51 42 хв  05.33 2 г  31 хв 
Вінниця 06.13 5 хв  06.18 3 г  53 хв 
Козятин-1 07.04 2 хв  07.06 4 г  44 хв 
Київ-Пас. 09.20 7 г 

У розкладі поїзда 758К Могилів-Подільський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031