У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 758 Могилів-Подільський — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд Могилів-Подільський - Київ номер 758 відправляється зі станції Могилів-Подільський о 02.06 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 30 хв. Маршрут поїзда 758 Могилів-Подільський - Київ пролягає по таким станціям як Вендичани, Котюжани, Копай, Бар, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Могилів-Подільський 02.06
Вендичани 02.41 2 хв  02.43 35 хв 
Котюжани 03.09 2 хв  03.11 1 г  3 хв 
Копай 03.25 2 хв  03.27 1 г  19 хв 
Бар 03.54 2 хв  03.56 1 г  48 хв 
Жмеринка-Пас. 04.36 1 г 15 хв  05.51 2 г  30 хв 
Вінниця 06.42 5 хв  06.47 4 г  36 хв 
Козятин-1 07.43 2 хв  07.45 5 г  37 хв 
Київ-Пас. 10.04 7 г  58 хв 

У розкладі поїзда 758 Могилів-Подільський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031