У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 765К Херсон — Мінськ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Херсон - Мінськ номер 765К відправляється зі станції Херсон о 15.43 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 13.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 32 хв. Маршрут поїзда 765К Херсон - Мінськ пролягає по таким станціям як Миколаїв-Пас., Долинська, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Чернігів, Горностаївка, Терюха, Гомель-Пас., Жлобин-Пас., Бобруйськ, Осиповичі-1, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 15.43
Миколаїв-Пас. 16.28 4 хв  16.32 45 хв 
Долинська 18.31 18 хв  18.49 2 г  48 хв 
Київ-Пас. 23.12 3 г 2 хв  02.14 7 г  29 хв 
Дарниця 02.35 2 хв  02.37 10 г  52 хв 
Ніжин 03.49 2 хв  03.51 12 г  6 хв 
Чернігів 04.53 20 хв  05.13 13 г  10 хв 
Горностаївка 06.31 35 хв  07.06 14 г  48 хв 
Терюха 07.31 33 хв  08.04 15 г  48 хв 
Гомель-Пас. 08.43 23 хв  09.06 17 г 
Жлобин-Пас. 10.19 4 хв  10.23 18 г  36 хв 
Бобруйськ 11.24 3 хв  11.27 19 г  41 хв 
Осиповичі-1 12.07 4 хв  12.11 20 г  24 хв 
Пуховичи 12.46 2 хв  12.48 21 г  3 хв 
Мінськ-Пас. 13.37 21 г  54 хв 

У розкладі поїзда 765К Херсон — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28