У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 765К Херсон — Мінськ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Херсон - Мінськ номер 765К відправляється зі станції Херсон о 15.43 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 13.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 32 хв. Маршрут поїзда 765К Херсон - Мінськ пролягає по таким станціям як Миколаїв-Пас., Долинська, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Чернігів, Горностаївка, Терюха, Гомель-Пас., Жлобин-Пас., Бобруйськ, Осиповичі-1, Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 15.43
Миколаїв-Пас. 16.28 4 хв  16.32 45 хв 
Долинська 18.31 18 хв  18.49 2 г  48 хв 
Київ-Пас. 23.12 3 г 2 хв  02.14 7 г  29 хв 
Дарниця 02.35 2 хв  02.37 10 г  52 хв 
Ніжин 03.49 2 хв  03.51 12 г  6 хв 
Чернігів 04.53 20 хв  05.13 13 г  10 хв 
Горностаївка 06.31 35 хв  07.06 14 г  48 хв 
Терюха 07.31 33 хв  08.04 15 г  48 хв 
Гомель-Пас. 08.43 23 хв  09.06 17 г 
Жлобин-Пас. 10.19 4 хв  10.23 18 г  36 хв 
Бобруйськ 11.24 3 хв  11.27 19 г  41 хв 
Осиповичі-1 12.07 4 хв  12.11 20 г  24 хв 
Пуховичи 12.46 2 хв  12.48 21 г  3 хв 
Мінськ-Пас. 13.37 21 г  54 хв 

У розкладі поїзда 765К Херсон — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930