У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 769 Хутір-Михайлівський — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Хутір-Михайлівський - Київ номер 769 відправляється зі станції Хутір-Михайлівський о 16.39 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 21.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут поїзда 769 Хутір-Михайлівський - Київ пролягає по таким станціям як Івотка, Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, Плиски, Ніжин, Бровари, Дарниця, Видубичі.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на поїзд Хутір-Михайлівський – Київ-Пас. починається від 132.54 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хутір-Михайлівський 16.39
Івотка 16.55 1 хв  16.56 16 хв 
Терещенська 17.21 2 хв  17.23 42 хв 
Кролевець 17.42 2 хв  17.44 1 г  3 хв 
Конотоп 18.18 28 хв  18.46 1 г  39 хв 
Бахмач-Пас. 19.06 2 хв  19.08 2 г  27 хв 
Бахмач-Київський 19.13 2 хв  19.15 2 г  34 хв 
Плиски 19.35 2 хв  19.37 2 г  56 хв 
Ніжин 20.08 2 хв  20.10 3 г  29 хв 
Бровари 21.13 1 хв  21.14 4 г  34 хв 
Дарниця 21.28 2 хв  21.30 4 г  49 хв 
Видубичі 21.40 2 хв  21.42 5 г  1 хв 
Київ-Пас. 21.56 5 г  17 хв 

У розкладі поїзда 769 Хутір-Михайлівський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031