У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 769 Хутір-Михайлівський — Жмеринка


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Хутір-Михайлівський - Жмеринка номер 769 відправляється зі станції Хутір-Михайлівський о 16.22 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 04.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 38 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 1 хв. Маршрут поїзда 769 Хутір-Михайлівський - Жмеринка пролягає по таким станціям як Івотка, Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Видубичі, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хутір-Михайлівський 16.22
Івотка 16.36 1 хв  16.37 14 хв 
Терещенська 17.00 2 хв  17.02 38 хв 
Кролевець 17.22 2 хв  17.24 1 г 
Конотоп 17.59 19 хв  18.18 1 г  37 хв 
Бахмач-Пас. 18.40 18 хв  18.58 2 г  18 хв 
Ніжин 19.48 2 хв  19.50 3 г  26 хв 
Дарниця 21.24 2 хв  21.26 5 г  2 хв 
Видубичі 21.37 2 хв  21.39 5 г  15 хв 
Київ-Пас. 21.52 1 г 52 хв  23.44 5 г  30 хв 
Фастів-1 00.40 2 хв  00.42 8 г  18 хв 
Козятин-1 01.58 10 хв  02.08 9 г  36 хв 
Калинівка-1 02.45 2 хв  02.47 10 г  23 хв 
Вінниця 03.08 5 хв  03.13 10 г  46 хв 
Гнівань 03.33 2 хв  03.35 11 г  11 хв 
Жмеринка-Пас. 04.00 11 г  38 хв 

У розкладі поїзда 769 Хутір-Михайлівський — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031