У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

769КО Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 769КО сполученням Київ-Пас. - Кам'янець-Подільський відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.55 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 22.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Гречани, Ярмолинці, Дунаївці.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.55
Козятин-1 16.49 2 хв  16.51 1 г  54 хв 
Вінниця 17.48 5 хв  17.53 2 г  53 хв 
Жмеринка-Пас. 18.32 20 хв  18.52 3 г  37 хв 
Хмельницький 20.13 4 хв  20.17 5 г  18 хв 
Гречани 20.28 15 хв  20.43 5 г  33 хв 
Ярмолинці 21.27 2 хв  21.29 6 г  32 хв 
Дунаївці 21.48 2 хв  21.50 6 г  53 хв 
Кам'янець-Подільський 22.51 7 г  56 хв 

У розкладі поїзда 769КО Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930