У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 769 Київ — Кам'янець-Подільський


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Кам'янець-Подільський номер 769 відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.25 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 23.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 28 хв. Маршрут поїзда 769 Київ - Кам'янець-Подільський пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Деражня, Хмельницький, Гречани, Ярмолинці, Дунаївці.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.25
Козятин-1 17.03 2 хв  17.05 2 г  38 хв 
Вінниця 18.05 5 хв  18.10 3 г  40 хв 
Жмеринка-Пас. 18.54 50 хв  19.44 4 г  29 хв 
Деражня 20.43 2 хв  20.45 6 г  18 хв 
Хмельницький 21.16 5 хв  21.21 6 г  51 хв 
Гречани 21.31 20 хв  21.51 7 г  6 хв 
Ярмолинці 22.35 2 хв  22.37 8 г  10 хв 
Дунаївці 22.57 2 хв  22.59 8 г  32 хв 
Кам'янець-Подільський 23.59 9 г  34 хв 

У розкладі поїзда 769 Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930