У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

769КО Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 769КО сполученням Київ-Пас. - Кам'янець-Подільський відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.55 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 22.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Гречани, Ярмолинці, Дунаївці.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.55
Козятин-1 16.49 2 хв  16.51 1 г  54 хв 
Вінниця 17.48 5 хв  17.53 2 г  53 хв 
Жмеринка-Пас. 18.32 20 хв  18.52 3 г  37 хв 
Хмельницький 20.13 4 хв  20.17 5 г  18 хв 
Гречани 20.28 15 хв  20.43 5 г  33 хв 
Ярмолинці 21.27 2 хв  21.29 6 г  32 хв 
Дунаївці 21.48 2 хв  21.50 6 г  53 хв 
Кам'янець-Подільський 22.51 7 г  56 хв 

У розкладі поїзда 769КО Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031