У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 769 Київ — Кам'янець-Подільський


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Кам'янець-Подільський номер 769 відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.25 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 22.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 29 хв. Маршрут поїзда 769 Київ - Кам'янець-Подільський пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Деражня, Хмельницький, Гречани, Ярмолинці, Дунаївці.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.25
Козятин-1 16.19 2 хв  16.21 1 г  54 хв 
Вінниця 17.15 5 хв  17.20 2 г  50 хв 
Жмеринка-Пас. 18.00 51 хв  18.51 3 г  35 хв 
Деражня 19.44 2 хв  19.46 5 г  19 хв 
Хмельницький 20.12 5 хв  20.17 5 г  47 хв 
Гречани 20.28 20 хв  20.48 6 г  3 хв 
Ярмолинці 21.32 2 хв  21.34 7 г  7 хв 
Дунаївці 21.54 2 хв  21.56 7 г  29 хв 
Кам'янець-Подільський 22.56 8 г  31 хв 

У розкладі поїзда 769 Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930