У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

077О Харків-Пас. — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 077О сполученням Харків-Пас. - Маріуполь відправляється зі станції Харків-Пас. о 16.23 і прибуває на станцію Маріуполь о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Молочанськ, Великий Токмак, Верхній Токмак-2, Комиш-Зоря, Розівка, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 16.23
Лозова 18.18 10 хв  18.28 1 г  55 хв 
Павлоград-1 19.22 2 хв  19.24 2 г  59 хв 
Синельникове-1 20.09 2 хв  20.11 3 г  46 хв 
Запоріжжя-1 21.08 5 хв  21.13 4 г  45 хв 
Молочанськ 00.43 2 хв  00.45 8 г  20 хв 
Великий Токмак 00.58 2 хв  01.00 8 г  35 хв 
Верхній Токмак-2 01.47 3 хв  01.50 9 г  24 хв 
Комиш-Зоря 02.32 3 хв  02.35 10 г  9 хв 
Розівка 03.06 2 хв  03.08 10 г  43 хв 
Волноваха 04.29 20 хв  04.49 12 г  6 хв 
Маріуполь 06.30 14 г  7 хв 

У розкладі поїзда 077О Харків-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930