У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

077О Харків-Пас. — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 077О сполученням Харків-Пас. - Маріуполь відправляється зі станції Харків-Пас. о 16.23 і прибуває на станцію Маріуполь о 06.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Молочанськ, Великий Токмак, Верхній Токмак-2, Комиш-Зоря, Розівка, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 16.23
Лозова 18.18 10 хв  18.28 1 г  55 хв 
Павлоград-1 19.22 2 хв  19.24 2 г  59 хв 
Синельникове-1 20.09 2 хв  20.11 3 г  46 хв 
Запоріжжя-1 21.08 5 хв  21.13 4 г  45 хв 
Молочанськ 00.43 2 хв  00.45 8 г  20 хв 
Великий Токмак 00.58 2 хв  01.00 8 г  35 хв 
Верхній Токмак-2 01.47 3 хв  01.50 9 г  24 хв 
Комиш-Зоря 02.32 3 хв  02.35 10 г  9 хв 
Розівка 03.06 2 хв  03.08 10 г  43 хв 
Волноваха 04.29 20 хв  04.49 12 г  6 хв 
Маріуполь 06.30 14 г  7 хв 

У розкладі поїзда 077О Харків-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930