У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 077О Харків — Маріуполь


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Маріуполь номер 077О відправляється зі станції Харків-Пас. о 16.23 і прибуває на станцію Маріуполь о 04.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 2 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут поїзда 077О Харків - Маріуполь пролягає по таким станціям як Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Великий Токмак, Верхній Токмак-2, Комиш-Зоря, Розівка, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 16.23
Лозова 18.18 10 хв  18.28 1 г  55 хв 
Павлоград-1 19.22 2 хв  19.24 2 г  59 хв 
Синельникове-1 20.09 2 хв  20.11 3 г  46 хв 
Запоріжжя-1 21.02 5 хв  21.07 4 г  39 хв 
Великий Токмак 23.40 2 хв  23.42 7 г  17 хв 
Верхній Токмак-2 00.30 7 хв  00.37 8 г  7 хв 
Комиш-Зоря 01.25 2 хв  01.27 9 г  2 хв 
Розівка 01.58 2 хв  02.00 9 г  35 хв 
Волноваха 02.50 20 хв  03.10 10 г  27 хв 
Маріуполь 04.25 12 г  2 хв 

У розкладі поїзда 077О Харків-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930