У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 770 Кам'янець-Подільський — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд Кам'янець-Подільський - Київ номер 770 відправляється зі станції Кам'янець-Подільський о 00.44 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 28 хв. Маршрут поїзда 770 Кам'янець-Подільський - Київ пролягає по таким станціям як Дунаївці, Ярмолинці, Гречани, Хмельницький, Деражня, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янець-Подільський 00.44
Дунаївці 01.49 2 хв  01.51 1 г  5 хв 
Ярмолинці 02.10 2 хв  02.12 1 г  26 хв 
Гречани 02.54 20 хв  03.14 2 г  10 хв 
Хмельницький 03.24 5 хв  03.29 2 г  40 хв 
Деражня 04.00 2 хв  04.02 3 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 05.01 50 хв  05.51 4 г  17 хв 
Вінниця 06.42 5 хв  06.47 5 г  58 хв 
Козятин-1 07.43 2 хв  07.45 6 г  59 хв 
Київ-Пас. 10.04 9 г  20 хв 

У розкладі поїзда 770 Кам'янець-Подільський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031