У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

770КО Кам'янець-Подільський — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 770КО сполученням Кам'янець-Подільський - Київ-Пас. відправляється зі станції Кам'янець-Подільський о 00.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дунаївці, Ярмолинці, Гречани, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янець-Подільський 00.55
Дунаївці 02.00 2 хв  02.02 1 г  5 хв 
Ярмолинці 02.19 5 хв  02.24 1 г  24 хв 
Гречани 03.10 22 хв  03.32 2 г  15 хв 
Хмельницький 03.42 5 хв  03.47 2 г  47 хв 
Жмеринка-Пас. 05.13 20 хв  05.33 4 г  18 хв 
Вінниця 06.13 5 хв  06.18 5 г  18 хв 
Козятин-1 07.04 2 хв  07.06 6 г  9 хв 
Київ-Пас. 09.20 8 г  25 хв 

У розкладі поїзда 770КО Кам'янець-Подільський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031