У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 770 Жмеринка — Хутір-Михайлівський


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Жмеринка - Хутір-Михайлівський номер 770 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 05.25 і прибуває на станцію Хутір-Михайлівський о 15.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут поїзда 770 Жмеринка - Хутір-Михайлівський пролягає по таким станціям як Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Фастів-1, Київ-Пас., Видубичі, Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська, Івотка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 05.25
Гнівань 05.48 2 хв  05.50 23 хв 
Вінниця 06.08 3 хв  06.11 43 хв 
Калинівка-1 06.30 2 хв  06.32 1 г  5 хв 
Козятин-1 07.03 2 хв  07.05 1 г  38 хв 
Фастів-1 08.10 2 хв  08.12 2 г  45 хв 
Київ-Пас. 09.22 25 хв  09.47 3 г  57 хв 
Видубичі 10.00 2 хв  10.02 4 г  35 хв 
Дарниця 10.12 2 хв  10.14 4 г  47 хв 
Ніжин 11.35 8 хв  11.43 6 г  10 хв 
Бахмач-Пас. 12.43 15 хв  12.58 7 г  18 хв 
Конотоп 13.20 15 хв  13.35 7 г  55 хв 
Кролевець 14.13 2 хв  14.15 8 г  48 хв 
Терещенська 14.35 2 хв  14.37 9 г  10 хв 
Івотка 15.00 1 хв  15.01 9 г  35 хв 
Хутір-Михайлівський 15.16 9 г  51 хв 

У розкладі поїзда 770 Жмеринка-Пас. — Хутір-Михайлівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031