У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 771 Київ — Кам'янець-Подільський


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Кам'янець-Подільський номер 771 відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.34 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 23.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 34 хв. Маршрут поїзда 771 Київ - Кам'янець-Подільський пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Деражня, Хмельницький, Гречани, Ярмолинці, Дунаївці.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.34
Фастів-1 15.28 2 хв  15.30 54 хв 
Козятин-1 16.36 2 хв  16.38 2 г  2 хв 
Калинівка-1 17.11 2 хв  17.13 2 г  37 хв 
Вінниця 17.30 5 хв  17.35 2 г  56 хв 
Гнівань 17.53 2 хв  17.55 3 г  19 хв 
Жмеринка-Пас. 18.18 50 хв  19.08 3 г  44 хв 
Деражня 20.07 2 хв  20.09 5 г  33 хв 
Хмельницький 20.42 5 хв  20.47 6 г  8 хв 
Гречани 20.57 20 хв  21.17 6 г  23 хв 
Ярмолинці 22.03 2 хв  22.05 7 г  29 хв 
Дунаївці 22.26 2 хв  22.28 7 г  52 хв 
Кам'янець-Подільський 23.32 8 г  58 хв 

У розкладі поїзда 771 Київ-Пас. — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031