У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 771 Київ — Хмельницький


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Київ - Хмельницький номер 771 відправляється зі станції Київ-Пас. о 23.46 і прибуває на станцію Хмельницький о 06.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут поїзда 771 Київ - Хмельницький пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Деражня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 23.46
Фастів-1 00.46 2 хв  00.48 1 г 
Козятин-1 02.11 2 хв  02.13 2 г  25 хв 
Калинівка-1 02.53 2 хв  02.55 3 г  7 хв 
Вінниця 03.15 2 хв  03.17 3 г  29 хв 
Гнівань 03.37 2 хв  03.39 3 г  51 хв 
Жмеринка-Пас. 04.03 48 хв  04.51 4 г  17 хв 
Деражня 05.50 2 хв  05.52 6 г  4 хв 
Хмельницький 06.23 6 г  37 хв 

У розкладі поїзда 771 Київ-Пас. — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031