У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 771 Київ — Хмельницький


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Хмельницький номер 771 відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.34 і прибуває на станцію Хмельницький о 20.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут поїзда 771 Київ - Хмельницький пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Деражня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.34
Фастів-1 15.28 2 хв  15.30 54 хв 
Козятин-1 16.36 2 хв  16.38 2 г  2 хв 
Калинівка-1 17.11 2 хв  17.13 2 г  37 хв 
Вінниця 17.30 5 хв  17.35 2 г  56 хв 
Гнівань 17.53 2 хв  17.55 3 г  19 хв 
Жмеринка-Пас. 18.18 50 хв  19.08 3 г  44 хв 
Деражня 20.07 2 хв  20.09 5 г  33 хв 
Хмельницький 20.42 6 г  8 хв 

У розкладі поїзда 771 Київ-Пас. — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031