У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 771 Київ — Хмельницький «ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС»


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Хмельницький номер 771 відправляється зі станції Київ-Пас. о 14.08 і прибуває на станцію Хмельницький о 20.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут поїзда 771 Київ - Хмельницький пролягає по таким станціям як Вишневе, Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Деражня.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Київ-Пас. – Хмельницький починається від 136.44 гривень. Відстань між станціями – 373.9 км. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 14.08
Вишневе 14.24 1 хв  14.25 16 хв 
Фастів-1 15.00 2 хв  15.02 52 хв 
Козятин-1 16.21 2 хв  16.23 2 г  13 хв 
Калинівка-1 16.58 2 хв  17.00 2 г  50 хв 
Вінниця 17.20 3 хв  17.23 3 г  12 хв 
Гнівань 17.42 2 хв  17.44 3 г  34 хв 
Жмеринка-Пас. 18.08 50 хв  18.58 4 г 
Деражня 19.53 2 хв  19.55 5 г  45 хв 
Хмельницький 20.29 6 г  21 хв 

У розкладі поїзда 771 Київ-Пас. — Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930