У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 772 Кам'янець-Подільський — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Кам'янець-Подільський - Київ номер 772 відправляється зі станції Кам'янець-Подільський о 10.25 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 34 хв. Маршрут поїзда 772 Кам'янець-Подільський - Київ пролягає по таким станціям як Дунаївці, Ярмолинці, Гречани, Хмельницький, Деражня, Жмеринка-Пас., Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янець-Подільський 10.25
Дунаївці 11.34 2 хв  11.36 1 г  9 хв 
Ярмолинці 11.55 2 хв  11.57 1 г  30 хв 
Гречани 12.36 20 хв  12.56 2 г  11 хв 
Хмельницький 13.06 5 хв  13.11 2 г  41 хв 
Деражня 13.35 2 хв  13.37 3 г  10 хв 
Жмеринка-Пас. 14.42 50 хв  15.32 4 г  17 хв 
Гнівань 15.54 2 хв  15.56 5 г  29 хв 
Вінниця 16.14 5 хв  16.19 5 г  49 хв 
Калинівка-1 16.39 2 хв  16.41 6 г  14 хв 
Козятин-1 17.16 2 хв  17.18 6 г  51 хв 
Фастів-1 18.32 2 хв  18.34 8 г  7 хв 
Київ-Пас. 19.25 9 г 

У розкладі поїзда 772 Кам'янець-Подільський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031