У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 772 Хмельницький — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Хмельницький - Київ номер 772 відправляється зі станції Хмельницький о 13.11 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут поїзда 772 Хмельницький - Київ пролягає по таким станціям як Деражня, Жмеринка-Пас., Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 13.11
Деражня 13.35 2 хв  13.37 24 хв 
Жмеринка-Пас. 14.42 50 хв  15.32 1 г  31 хв 
Гнівань 15.54 2 хв  15.56 2 г  43 хв 
Вінниця 16.14 5 хв  16.19 3 г  3 хв 
Калинівка-1 16.39 2 хв  16.41 3 г  28 хв 
Козятин-1 17.16 2 хв  17.18 4 г  5 хв 
Фастів-1 18.32 2 хв  18.34 5 г  21 хв 
Київ-Пас. 19.25 6 г  14 хв 

У розкладі поїзда 772 Хмельницький — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031