У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

772КО Хмельницький — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 772КО сполученням Хмельницький - Київ-Пас. відправляється зі станції Хмельницький о 14.18 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Деражня, Жмеринка-Пас., Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 14.18
Деражня 14.42 2 хв  14.44 24 хв 
Жмеринка-Пас. 15.40 15 хв  15.55 1 г  22 хв 
Гнівань 16.18 2 хв  16.20 2 г 
Вінниця 16.39 2 хв  16.41 2 г  21 хв 
Калинівка-1 16.58 2 хв  17.00 2 г  40 хв 
Козятин-1 17.33 2 хв  17.35 3 г  15 хв 
Фастів-1 18.40 2 хв  18.42 4 г  22 хв 
Київ-Пас. 19.36 5 г  18 хв 

У розкладі поїзда 772КО Хмельницький — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031