У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 772 Хмельницький — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Хмельницький - Київ номер 772 відправляється зі станції Хмельницький о 13.44 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 20.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут поїзда 772 Хмельницький - Київ пролягає по таким станціям як Деражня, Жмеринка-Пас., Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 13.44
Деражня 14.15 2 хв  14.17 31 хв 
Жмеринка-Пас. 15.16 49 хв  16.05 1 г  32 хв 
Гнівань 16.29 2 хв  16.31 2 г  45 хв 
Вінниця 16.53 5 хв  16.58 3 г  9 хв 
Калинівка-1 17.21 2 хв  17.23 3 г  37 хв 
Козятин-1 18.05 2 хв  18.07 4 г  21 хв 
Фастів-1 19.53 2 хв  19.55 6 г  9 хв 
Київ-Пас. 20.53 7 г  9 хв 

У розкладі поїзда 772 Хмельницький — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930