У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 772 Хмельницький — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Хмельницький - Київ номер 772 відправляється зі станції Хмельницький о 13.44 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут поїзда 772 Хмельницький - Київ пролягає по таким станціям як Деражня, Жмеринка-Пас., Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Хмельницький 13.44
Деражня 14.09 2 хв  14.11 25 хв 
Жмеринка-Пас. 15.08 50 хв  15.58 1 г  24 хв 
Гнівань 16.19 2 хв  16.21 2 г  35 хв 
Вінниця 16.39 2 хв  16.41 2 г  55 хв 
Калинівка-1 16.59 2 хв  17.01 3 г  15 хв 
Козятин-1 17.33 2 хв  17.35 3 г  49 хв 
Фастів-1 18.42 2 хв  18.44 4 г  58 хв 
Київ-Пас. 19.36 5 г  52 хв 

У розкладі поїзда 772 Хмельницький — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930