У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 778К Київ — Шостка


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Шостка номер 778К відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.37 і прибуває на станцію Шостка о 17.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Видубичі, Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.37
Видубичі 13.49 2 хв  13.51 12 хв 
Дарниця 14.01 2 хв  14.03 24 хв 
Ніжин 15.18 2 хв  15.20 1 г  41 хв 
Бахмач-Пас. 16.11 2 хв  16.13 2 г  34 хв 
Конотоп 16.36 2 хв  16.38 2 г  59 хв 
Кролевець 17.17 2 хв  17.19 3 г  40 хв 
Терещенська 17.38 2 хв  17.40 4 г  1 хв 
Шостка 17.53 4 г  16 хв 

У розкладі поїзда 778К Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031