У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

778ЛП Київ-Пас. — Шостка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 778ЛП сполученням Київ-Пас. - Шостка відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.37 і прибуває на станцію Шостка о 17.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Видубичі, Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Кролевець, Терещенська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.37
Видубичі 13.49 2 хв  13.51 12 хв 
Дарниця 14.01 2 хв  14.03 24 хв 
Ніжин 15.18 2 хв  15.20 1 г  41 хв 
Бахмач-Пас. 16.12 2 хв  16.14 2 г  35 хв 
Конотоп 16.36 3 хв  16.39 2 г  59 хв 
Кролевець 17.17 2 хв  17.19 3 г  40 хв 
Терещенська 17.38 2 хв  17.40 4 г  1 хв 
Шостка 17.53 4 г  16 хв 

У розкладі поїзда 778ЛП Київ-Пас. — Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031