У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 779 Суми — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Суми - Київ номер 779 відправляється зі станції Суми о 07.07 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 12.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут поїзда 779 Суми - Київ пролягає по таким станціям як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 07.07
Білопілля 07.53 1 хв  07.54 46 хв 
Ворожба-Пас. 08.02 20 хв  08.22 55 хв 
Путивль 08.50 2 хв  08.52 1 г  43 хв 
Конотоп 09.36 2 хв  09.38 2 г  29 хв 
Бахмач-Пас. 10.02 1 хв  10.03 2 г  55 хв 
Ніжин 11.02 2 хв  11.04 3 г  55 хв 
Дарниця 12.37 2 хв  12.39 5 г  30 хв 
Київ-Пас. 12.55 5 г  48 хв 

У розкладі поїзда 779 Суми — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930