У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 779 Суми — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Суми - Київ номер 779 відправляється зі станції Суми о 06.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут поїзда 779 Суми - Київ пролягає по таким станціям як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 06.30
Білопілля 07.12 1 хв  07.13 42 хв 
Ворожба-Пас. 07.21 20 хв  07.41 51 хв 
Путивль 08.09 1 хв  08.10 1 г  39 хв 
Конотоп 08.49 3 хв  08.52 2 г  19 хв 
Бахмач-Пас. 09.15 1 хв  09.16 2 г  45 хв 
Ніжин 10.07 2 хв  10.09 3 г  37 хв 
Дарниця 11.21 2 хв  11.23 4 г  51 хв 
Київ-Пас. 11.40 5 г  10 хв 

У розкладі поїзда 779 Суми — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031