У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

779КП Суми — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 779КП сполученням Суми - Київ-Пас. відправляється зі станції Суми о 05.26 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 05.26
Білопілля 06.06 1 хв  06.07 40 хв 
Ворожба-Пас. 06.15 15 хв  06.30 49 хв 
Путивль 06.55 1 хв  06.56 1 г  29 хв 
Конотоп 07.31 3 хв  07.34 2 г  5 хв 
Бахмач-Пас. 07.54 1 хв  07.55 2 г  28 хв 
Ніжин 08.41 1 хв  08.42 3 г  15 хв 
Дарниця 09.43 2 хв  09.45 4 г  17 хв 
Київ-Пас. 10.00 4 г  34 хв 

У розкладі поїзда 779КП Суми — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031