У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 779КП Суми — Київ «Інтерсіті Столичний експрес»


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Суми - Київ номер 779КП відправляється зі станції Суми о 05.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут поїзда 779КП Суми - Київ пролягає по таким станціям як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 05.30
Білопілля 06.07 1 хв  06.08 37 хв 
Ворожба-Пас. 06.15 15 хв  06.30 45 хв 
Путивль 06.55 1 хв  06.56 1 г  25 хв 
Конотоп 07.31 3 хв  07.34 2 г  1 хв 
Бахмач-Пас. 07.54 1 хв  07.55 2 г  24 хв 
Ніжин 08.41 1 хв  08.42 3 г  11 хв 
Дарниця 09.43 2 хв  09.45 4 г  13 хв 
Київ-Пас. 10.00 4 г  30 хв 

У розкладі поїзда 779КП Суми — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28