У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

779ДО Суми — Вінниця Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 779ДО сполученням Суми - Вінниця відправляється зі станції Суми о 05.26 і прибуває на станцію Вінниця о 13.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 05.26
Білопілля 06.06 1 хв  06.07 40 хв 
Ворожба-Пас. 06.15 15 хв  06.30 49 хв 
Путивль 06.55 1 хв  06.56 1 г  29 хв 
Конотоп 07.31 3 хв  07.34 2 г  5 хв 
Бахмач-Пас. 07.54 1 хв  07.55 2 г  28 хв 
Ніжин 08.41 1 хв  08.42 3 г  15 хв 
Дарниця 09.43 2 хв  09.45 4 г  17 хв 
Київ-Пас. 10.00 15 хв  10.15 4 г  34 хв 
Козятин-1 12.14 2 хв  12.16 6 г  48 хв 
Вінниця 13.11 7 г  45 хв 

У розкладі поїзда 779ДО Суми — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930