У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 779ДО Суми — Вінниця


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Суми - Вінниця номер 779ДО відправляється зі станції Суми о 05.30 і прибуває на станцію Вінниця о 13.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут поїзда 779ДО Суми - Вінниця пролягає по таким станціям як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 05.30
Білопілля 06.07 1 хв  06.08 37 хв 
Ворожба-Пас. 06.15 15 хв  06.30 45 хв 
Путивль 06.55 1 хв  06.56 1 г  25 хв 
Конотоп 07.31 3 хв  07.34 2 г  1 хв 
Бахмач-Пас. 07.54 1 хв  07.55 2 г  24 хв 
Ніжин 08.41 1 хв  08.42 3 г  11 хв 
Дарниця 09.43 2 хв  09.45 4 г  13 хв 
Київ-Пас. 10.00 15 хв  10.15 4 г  30 хв 
Козятин-1 12.14 2 хв  12.16 6 г  44 хв 
Вінниця 13.11 7 г  41 хв 

У розкладі поїзда 779ДО Суми — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930