У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

078О Маріуполь — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 078О сполученням Маріуполь - Харків-Пас. відправляється зі станції Маріуполь о 12.55 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 04.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Волноваха, Розівка, Комиш-Зоря, Верхній Токмак-2, Великий Токмак, Молочанськ, Федорівка, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Дніпро-Головний, Павлоград-1, Лозова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 12.55
Волноваха 14.20 20 хв  14.40 1 г  25 хв 
Розівка 15.47 2 хв  15.49 2 г  52 хв 
Комиш-Зоря 16.18 2 хв  16.20 3 г  23 хв 
Верхній Токмак-2 16.59 3 хв  17.02 4 г  4 хв 
Великий Токмак 17.50 2 хв  17.52 4 г  55 хв 
Молочанськ 18.05 2 хв  18.07 5 г  10 хв 
Федорівка 18.42 20 хв  19.02 5 г  47 хв 
Запоріжжя-1 20.18 20 хв  20.38 7 г  23 хв 
Синельникове-1 21.32 2 хв  21.34 8 г  37 хв 
Дніпро-Головний 22.23 57 хв  23.20 9 г  28 хв 
Павлоград-1 00.32 2 хв  00.34 11 г  37 хв 
Лозова 01.40 4 хв  01.44 12 г  45 хв 
Харків-Пас. 04.04 15 г  9 хв 

У розкладі поїзда 078О Маріуполь — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930