У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 078Д Маріуполь — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Маріуполь - Харків номер 078Д відправляється зі станції Маріуполь о 20.44 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 08.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут поїзда 078Д Маріуполь - Харків пролягає по таким станціям як Волноваха, Розівка, Комиш-Зоря, Верхній Токмак-2, Великий Токмак, Федорівка, Запоріжжя-1, Синельникове-1, Павлоград-1, Лозова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 20.44
Волноваха 22.01 20 хв  22.21 1 г  17 хв 
Розівка 23.16 2 хв  23.18 2 г  32 хв 
Комиш-Зоря 23.45 2 хв  23.47 3 г  1 хв 
Верхній Токмак-2 00.32 2 хв  00.34 3 г  48 хв 
Великий Токмак 01.31 2 хв  01.33 4 г  47 хв 
Федорівка 02.20 20 хв  02.40 5 г  36 хв 
Запоріжжя-1 03.48 5 хв  03.53 7 г  4 хв 
Синельникове-1 04.50 2 хв  04.52 8 г  6 хв 
Павлоград-1 05.23 2 хв  05.25 8 г  39 хв 
Лозова 06.14 2 хв  06.16 9 г  30 хв 
Харків-Пас. 08.24 11 г  40 хв 

У розкладі поїзда 078Д Маріуполь — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930