У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 780 Київ — Суми


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Суми номер 780 відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.42 і прибуває на станцію Суми о 21.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут поїзда 780 Київ - Суми пролягає по таким станціям як Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує щоденно.

Ціна квитка на поїзд Київ-Пас. – Суми починається від 115.35 гривень. Вартість проїзду визначає українська залізнична компанія Укрзалізниця та встановлює їх залежно від багатьох факторів, у тому числі від типу поїзда, вагону, дня тижня.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.42
Дарниця 16.59 1 хв  17.00 17 хв 
Ніжин 18.08 1 хв  18.09 1 г  26 хв 
Бахмач-Пас. 19.04 1 хв  19.05 2 г  22 хв 
Конотоп 19.25 2 хв  19.27 2 г  43 хв 
Путивль 20.02 1 хв  20.03 3 г  20 хв 
Ворожба-Пас. 20.30 20 хв  20.50 3 г  48 хв 
Білопілля 20.58 1 хв  20.59 4 г  16 хв 
Суми 21.43 5 г  1 хв 

У розкладі поїзда 780 Київ-Пас. — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031