У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 780 Київ — Суми


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Суми номер 780 відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.20 і прибуває на станцію Суми о 21.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут поїзда 780 Київ - Суми пролягає по таким станціям як Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.20
Дарниця 16.41 2 хв  16.43 21 хв 
Ніжин 17.56 2 хв  17.58 1 г  36 хв 
Бахмач-Пас. 18.51 1 хв  18.52 2 г  31 хв 
Конотоп 19.15 3 хв  19.18 2 г  55 хв 
Путивль 19.59 1 хв  20.00 3 г  39 хв 
Ворожба-Пас. 20.29 20 хв  20.49 4 г  9 хв 
Білопілля 20.59 1 хв  21.00 4 г  39 хв 
Суми 21.43 5 г  23 хв 

У розкладі поїзда 780 Київ-Пас. — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728