У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

780КП Київ-Пас. — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 780КП сполученням Київ-Пас. - Суми відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.07 і прибуває на станцію Суми о 21.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 38 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.07
Дарниця 17.23 2 хв  17.25 16 хв 
Ніжин 18.27 1 хв  18.28 1 г  20 хв 
Бахмач-Пас. 19.14 1 хв  19.15 2 г  7 хв 
Конотоп 19.35 3 хв  19.38 2 г  28 хв 
Путивль 20.16 1 хв  20.17 3 г  9 хв 
Ворожба-Пас. 20.41 15 хв  20.56 3 г  34 хв 
Білопілля 21.04 1 хв  21.05 3 г  57 хв 
Суми 21.45 4 г  38 хв 

У розкладі поїзда 780КП Київ-Пас. — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031