У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

780КП Київ-Пас. — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 780КП сполученням Київ-Пас. - Суми відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.07 і прибуває на станцію Суми о 21.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.07
Дарниця 17.23 2 хв  17.25 16 хв 
Ніжин 18.27 1 хв  18.28 1 г  20 хв 
Бахмач-Пас. 19.14 1 хв  19.15 2 г  7 хв 
Конотоп 19.35 3 хв  19.38 2 г  28 хв 
Путивль 20.16 1 хв  20.17 3 г  9 хв 
Ворожба-Пас. 20.41 15 хв  20.56 3 г  34 хв 
Білопілля 21.04 1 хв  21.05 3 г  57 хв 
Суми 21.47 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 780КП Київ-Пас. — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728