У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 780 Київ — Суми


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Суми номер 780 відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.38 і прибуває на станцію Суми о 19.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут поїзда 780 Київ - Суми пролягає по таким станціям як Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.38
Дарниця 13.56 2 хв  13.58 18 хв 
Ніжин 15.30 2 хв  15.32 1 г  52 хв 
Бахмач-Пас. 16.32 1 хв  16.33 2 г  54 хв 
Конотоп 16.58 3 хв  17.01 3 г  20 хв 
Путивль 17.44 1 хв  17.45 4 г  6 хв 
Ворожба-Пас. 18.16 20 хв  18.36 4 г  38 хв 
Білопілля 18.45 1 хв  18.46 5 г  7 хв 
Суми 19.33 5 г  55 хв 

У розкладі поїзда 780 Київ-Пас. — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930