У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 780 Київ — Суми


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Суми номер 780 відправляється зі станції Київ-Пас. о 13.38 і прибуває на станцію Суми о 19.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут поїзда 780 Київ - Суми пролягає по таким станціям як Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 13.38
Дарниця 13.56 2 хв  13.58 18 хв 
Ніжин 15.30 2 хв  15.32 1 г  52 хв 
Бахмач-Пас. 16.32 1 хв  16.33 2 г  54 хв 
Конотоп 16.58 3 хв  17.01 3 г  20 хв 
Путивль 17.44 1 хв  17.45 4 г  6 хв 
Ворожба-Пас. 18.16 20 хв  18.36 4 г  38 хв 
Білопілля 18.45 1 хв  18.46 5 г  7 хв 
Суми 19.33 5 г  55 хв 

У розкладі поїзда 780 Київ-Пас. — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31