У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 780ДО Вінниця — Суми


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Вінниця - Суми номер 780ДО відправляється зі станції Вінниця о 13.46 і прибуває на станцію Суми о 21.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут поїзда 780ДО Вінниця - Суми пролягає по таким станціям як Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 13.46
Козятин-1 14.34 2 хв  14.36 48 хв 
Київ-Пас. 16.47 20 хв  17.07 3 г  1 хв 
Дарниця 17.23 2 хв  17.25 3 г  37 хв 
Ніжин 18.27 1 хв  18.28 4 г  41 хв 
Бахмач-Пас. 19.14 1 хв  19.15 5 г  28 хв 
Конотоп 19.35 3 хв  19.38 5 г  49 хв 
Путивль 20.16 1 хв  20.17 6 г  30 хв 
Ворожба-Пас. 20.41 15 хв  20.56 6 г  55 хв 
Білопілля 21.04 1 хв  21.05 7 г  18 хв 
Суми 21.45 7 г  59 хв 

У розкладі поїзда 780ДО Вінниця — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930