У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

780ДО Вінниця — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 780ДО сполученням Вінниця - Суми відправляється зі станції Вінниця о 13.46 і прибуває на станцію Суми о 21.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 1 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 13.46
Козятин-1 14.34 2 хв  14.36 48 хв 
Київ-Пас. 16.47 20 хв  17.07 3 г  1 хв 
Дарниця 17.23 2 хв  17.25 3 г  37 хв 
Ніжин 18.27 1 хв  18.28 4 г  41 хв 
Бахмач-Пас. 19.14 1 хв  19.15 5 г  28 хв 
Конотоп 19.35 3 хв  19.38 5 г  49 хв 
Путивль 20.16 1 хв  20.17 6 г  30 хв 
Ворожба-Пас. 20.41 15 хв  20.56 6 г  55 хв 
Білопілля 21.04 1 хв  21.05 7 г  18 хв 
Суми 21.47 8 г  1 хв 

У розкладі поїзда 780ДО Вінниця — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031