У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

780ДО Вінниця — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 780ДО сполученням Вінниця - Суми відправляється зі станції Вінниця о 13.46 і прибуває на станцію Суми о 21.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Козятин-1, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 13.46
Козятин-1 14.34 2 хв  14.36 48 хв 
Київ-Пас. 16.47 20 хв  17.07 3 г  1 хв 
Дарниця 17.23 2 хв  17.25 3 г  37 хв 
Ніжин 18.27 1 хв  18.28 4 г  41 хв 
Бахмач-Пас. 19.14 1 хв  19.15 5 г  28 хв 
Конотоп 19.35 3 хв  19.38 5 г  49 хв 
Путивль 20.16 1 хв  20.17 6 г  30 хв 
Ворожба-Пас. 20.41 15 хв  20.56 6 г  55 хв 
Білопілля 21.04 1 хв  21.05 7 г  18 хв 
Суми 21.45 7 г  59 хв 

У розкладі поїзда 780ДО Вінниця — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031