У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 784КО Шостка — Київ «Подільський експрес»


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Шостка - Київ номер 784КО відправляється зі станції Шостка о 04.13 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут поїзда 784КО Шостка - Київ пролягає по таким станціям як Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Видубичі.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шостка 04.13
Терещенська 04.26 2 хв  04.28 13 хв 
Кролевець 04.47 2 хв  04.49 34 хв 
Конотоп 05.21 2 хв  05.23 1 г  8 хв 
Бахмач-Пас. 05.47 20 хв  06.07 1 г  34 хв 
Ніжин 06.58 2 хв  07.00 2 г  45 хв 
Дарниця 08.16 2 хв  08.18 4 г  3 хв 
Видубичі 08.28 2 хв  08.30 4 г  15 хв 
Київ-Пас. 08.40 4 г  27 хв 

У розкладі поїзда 784КО Шостка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28