У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 794 Кривий Ріг — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Кривий Ріг - Харків номер 794 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 15.36 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 22.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут поїзда 794 Кривий Ріг - Харків пролягає по таким станціям як Верхівцеве, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова, Лихачове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 15.36
Верхівцеве 17.12 2 хв  17.14 1 г  36 хв 
Кам'янське-Пасажирське 17.39 2 хв  17.41 2 г  3 хв 
Дніпро-Головний 18.13 20 хв  18.33 2 г  37 хв 
Синельникове-2 19.10 2 хв  19.12 3 г  34 хв 
Павлоград-1 19.40 2 хв  19.42 4 г  4 хв 
Лозова 20.28 2 хв  20.30 4 г  52 хв 
Лихачове 21.09 1 хв  21.10 5 г  33 хв 
Харків-Пас. 22.21 6 г  45 хв 

У розкладі поїзда 794 Кривий Ріг-Головний — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28