У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 796 Бахмут — Дніпро


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Бахмут - Дніпро номер 796 відправляється зі станції Бахмут о 15.18 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 23.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 3 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут поїзда 796 Бахмут - Дніпро пролягає по таким станціям як Сіль, Сіверськ, Красний Лиман, Святогірськ, Ізюм, Харків-Пас., Лихачове, Лозова, Павлоград-1, Синельникове-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмут 15.18
Сіль 15.34 2 хв  15.36 16 хв 
Сіверськ 15.53 2 хв  15.55 35 хв 
Красний Лиман 16.14 2 хв  16.16 56 хв 
Святогірськ 16.44 2 хв  16.46 1 г  26 хв 
Ізюм 17.08 2 хв  17.10 1 г  50 хв 
Харків-Пас. 19.04 23 хв  19.27 3 г  46 хв 
Лихачове 20.38 1 хв  20.39 5 г  20 хв 
Лозова 21.19 2 хв  21.21 6 г  1 хв 
Павлоград-1 22.06 2 хв  22.08 6 г  48 хв 
Синельникове-2 22.43 2 хв  22.45 7 г  25 хв 
Дніпро-Головний 23.21 8 г  3 хв 

У розкладі поїзда 796 Бахмут — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28