У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 796 Дніпро — Бахмут


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Дніпро - Бахмут номер 796 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 06.23 і прибуває на станцію Бахмут о 14.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут поїзда 796 Дніпро - Бахмут пролягає по таким станціям як Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова, Лихачове, Харків-Пас., Ізюм, Святогірськ, Красний Лиман, Сіверськ, Сіль.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 06.23
Синельникове-2 07.00 2 хв  07.02 37 хв 
Павлоград-1 07.30 2 хв  07.32 1 г  7 хв 
Лозова 08.19 2 хв  08.21 1 г  56 хв 
Лихачове 09.00 2 хв  09.02 2 г  37 хв 
Харків-Пас. 10.07 23 хв  10.30 3 г  44 хв 
Ізюм 12.29 1 хв  12.30 6 г  6 хв 
Святогірськ 12.54 2 хв  12.56 6 г  31 хв 
Красний Лиман 13.20 2 хв  13.22 6 г  57 хв 
Сіверськ 13.43 2 хв  13.45 7 г  20 хв 
Сіль 14.03 2 хв  14.05 7 г  40 хв 
Бахмут 14.18 7 г  55 хв 

У розкладі поїзда 796 Дніпро-Головний — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28