У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

796 Гайворон — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 796 сполученням Гайворон - Київ-Пас. відправляється зі станції Гайворон о 01.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Джулинка, Орлик, Антонівка, Гайсин, Ситківці, Самчинці, Кароліна, Немирів, Фердинандівка, Гуменне, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Гайворон 01.10
Ставки 01.26 1 хв  01.27 16 хв 
Джулинка 01.38 2 хв  01.40 28 хв 
Генріхівка 01.54 2 хв  01.56 44 хв 
Орлик 02.09 1 хв  02.10 59 хв 
Дукля 02.18 2 хв  02.20 1 г  8 хв 
Антонівка 02.29 1 хв  02.30 1 г  19 хв 
Зятківці 02.44 2 хв  02.46 1 г  34 хв 
Гайсин 03.19 1 хв  03.20 2 г  9 хв 
Криштопівка 03.44 1 хв  03.45 2 г  34 хв 
Ситківці 04.00 1 хв  04.01 2 г  50 хв 
Семенки 04.20 1 хв  04.21 3 г  10 хв 
Самчинці 04.30 1 хв  04.31 3 г  20 хв 
68 Км 04.39 1 хв  04.40 3 г  29 хв 
Кароліна 04.53 1 хв  04.54 3 г  43 хв 
Сажки 05.05 1 хв  05.06 3 г  55 хв 
Немирів 05.16 1 хв  05.17 4 г  6 хв 
Витівці 05.27 1 хв  05.28 4 г  17 хв 
Фердинандівка 05.38 1 хв  05.39 4 г  28 хв 
Вороновиця 06.00 1 хв  06.01 4 г  50 хв 
Гуменне 06.13 1 хв  06.14 5 г  3 хв 
Вінниця 06.33 1 г 10 хв  07.43 5 г  23 хв 
Козятин-1 08.38 4 хв  08.42 7 г  28 хв 
Фастів-1 09.58 2 хв  10.00 8 г  48 хв 
Київ-Пас. 10.52 9 г  42 хв 

У розкладі поїзда 796 Гайворон — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930