У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

796 Красний Лиман — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 796 сполученням Красний Лиман - Дніпро-Головний відправляється зі станції Красний Лиман о 15.27 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 22.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Святогірськ, Ізюм, Харків-Пас., Лозова, Павлоград-1, Синельникове-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 15.27
Святогірськ 15.55 2 хв  15.57 28 хв 
Ізюм 16.19 2 хв  16.21 52 хв 
Харків-Пас. 18.11 20 хв  18.31 2 г  44 хв 
Лозова 20.13 2 хв  20.15 4 г  46 хв 
Павлоград-1 21.01 2 хв  21.03 5 г  34 хв 
Синельникове-2 21.32 2 хв  21.34 6 г  5 хв 
Дніпро-Головний 22.10 6 г  43 хв 

У розкладі поїзда 796 Красний Лиман — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930