У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 802 Одеса — Вінниця


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Одеса - Вінниця номер 802 відправляється зі станції Одеса-Головна о 11.43 і прибуває на станцію Вінниця о 18.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут поїзда 802 Одеса - Вінниця пролягає по таким станціям як Вигода, Роздільна-1, Затишшя, Подільськ-Жм., Слобідка, Кодима, Рудниця, Крижопіль, Вапнярка, Жмеринка-Пас., Браїлів, Гнівань.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 11.43
Вигода 12.19 1 хв  12.20 36 хв 
Роздільна-1 12.53 2 хв  12.55 1 г  10 хв 
Затишшя 13.42 1 хв  13.43 1 г  59 хв 
Подільськ-Жм. 14.38 2 хв  14.40 2 г  55 хв 
Слобідка 15.11 2 хв  15.13 3 г  28 хв 
Кодима 15.42 2 хв  15.44 3 г  59 хв 
Рудниця 16.06 1 хв  16.07 4 г  23 хв 
Крижопіль 16.21 1 хв  16.22 4 г  38 хв 
Вапнярка 16.40 2 хв  16.42 4 г  57 хв 
Жмеринка-Пас. 17.43 2 хв  17.45 6 г 
Браїлів 17.59 1 хв  18.00 6 г  16 хв 
Гнівань 18.13 1 хв  18.14 6 г  30 хв 
Вінниця 18.36 6 г  53 хв 

У розкладі поїзда 802 Одеса-Головна — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Липень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31