У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 805 Харків — Конотоп


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Харків - Конотоп номер 805 відправляється зі станції Харків-Пас. о 16.10 і прибуває на станцію Конотоп о 21.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут поїзда 805 Харків - Конотоп пролягає по таким станціям як Люботин, Богодухів, Смородине, Суми, Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 16.10
Люботин 16.38 1 хв  16.39 28 хв 
Богодухів 17.24 1 хв  17.25 1 г  14 хв 
Смородине 18.13 2 хв  18.15 2 г  3 хв 
Суми 19.02 3 хв  19.05 2 г  52 хв 
Білопілля 19.45 1 хв  19.46 3 г  35 хв 
Ворожба-Пас. 19.54 2 хв  19.56 3 г  44 хв 
Путивль 20.24 2 хв  20.26 4 г  14 хв 
Конотоп 21.08 4 г  58 хв 

У розкладі поїзда 805 Харків-Пас. — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930