У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 806 Конотоп — Харків


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Конотоп - Харків номер 806 відправляється зі станції Конотоп о 04.44 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 09.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут поїзда 806 Конотоп - Харків пролягає по таким станціям як Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля, Суми, Смородине, Богодухів, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 04.44
Путивль 05.26 2 хв  05.28 42 хв 
Ворожба-Пас. 05.58 2 хв  06.00 1 г  14 хв 
Білопілля 06.07 1 хв  06.08 1 г  23 хв 
Суми 06.49 3 хв  06.52 2 г  5 хв 
Смородине 07.39 2 хв  07.41 2 г  55 хв 
Богодухів 08.29 1 хв  08.30 3 г  45 хв 
Люботин 09.15 1 хв  09.16 4 г  31 хв 
Харків-Пас. 09.44 5 г 

У розкладі поїзда 806 Конотоп — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930