У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 807 Коломия — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Коломия - Львів номер 807 відправляється зі станції Коломия о 06.14 і прибуває на станцію Львів о 10.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут поїзда 807 Коломия - Львів пролягає по таким станціям як Івано-Франківськ, Калуш, Долина, Болехів, Моршин, Стрий, Миколаїв-Дністровський.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 06.14
Івано-Франківськ 07.16 3 хв  07.19 1 г  2 хв 
Калуш 08.00 2 хв  08.02 1 г  46 хв 
Долина 08.39 2 хв  08.41 2 г  25 хв 
Болехів 08.53 1 хв  08.54 2 г  39 хв 
Моршин 09.05 1 хв  09.06 2 г  51 хв 
Стрий 09.21 2 хв  09.23 3 г  7 хв 
Миколаїв-Дністровський 09.45 1 хв  09.46 3 г  31 хв 
Львів 10.25 4 г  11 хв 

У розкладі поїзда 807 Коломия — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31