У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 807 Коломия — Львів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Коломия - Львів номер 807 відправляється зі станції Коломия о 06.36 і прибуває на станцію Львів о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут поїзда 807 Коломия - Львів пролягає по таким станціям як Івано-Франківськ, Калуш, Долина, Моршин, Стрий, Миколаїв-Дністровський.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 06.36
Івано-Франківськ 07.34 3 хв  07.37 58 хв 
Калуш 08.21 2 хв  08.23 1 г  45 хв 
Долина 08.56 2 хв  08.58 2 г  20 хв 
Моршин 09.18 2 хв  09.20 2 г  42 хв 
Стрий 09.34 2 хв  09.36 2 г  58 хв 
Миколаїв-Дністровський 09.58 1 хв  09.59 3 г  22 хв 
Львів 10.40 4 г  4 хв 

У розкладі поїзда 807 Коломия — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031