У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 807 Львів — Коломия


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Львів - Коломия номер 807 відправляється зі станції Львів о 18.08 і прибуває на станцію Коломия о 22.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда 807 Львів - Коломия пролягає по таким станціям як Миколаїв-Дністровський, Стрий, Моршин, Болехів, Долина, Калуш, Івано-Франківськ.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 18.08
Миколаїв-Дністровський 18.50 1 хв  18.51 42 хв 
Стрий 19.16 2 хв  19.18 1 г  8 хв 
Моршин 19.32 1 хв  19.33 1 г  24 хв 
Болехів 19.44 1 хв  19.45 1 г  36 хв 
Долина 19.59 2 хв  20.01 1 г  51 хв 
Калуш 20.31 2 хв  20.33 2 г  23 хв 
Івано-Франківськ 21.32 5 хв  21.37 3 г  24 хв 
Коломия 22.24 4 г  16 хв 

У розкладі поїзда 807 Львів — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31