У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 807 Львів — Коломия


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Львів - Коломия номер 807 відправляється зі станції Львів о 18.12 і прибуває на станцію Коломия о 22.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут поїзда 807 Львів - Коломия пролягає по таким станціям як Миколаїв-Дністровський, Стрий, Моршин, Долина, Калуш, Івано-Франківськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 18.12
Миколаїв-Дністровський 18.53 1 хв  18.54 41 хв 
Стрий 19.19 2 хв  19.21 1 г  7 хв 
Моршин 19.35 1 хв  19.36 1 г  23 хв 
Долина 20.02 1 хв  20.03 1 г  50 хв 
Калуш 20.34 2 хв  20.36 2 г  22 хв 
Івано-Франківськ 21.33 3 хв  21.36 3 г  21 хв 
Коломия 22.23 4 г  11 хв 

У розкладі поїзда 807 Львів — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031