У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081Л Чоп — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081Л сполученням Чоп - Київ-Пас. відправляється зі станції Чоп о 16.58 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Славське, Сколе, Стрий, Львів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Хмельницький, Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 16.58
Батьово 17.20 2 хв  17.22 22 хв 
Мукачево 17.59 6 хв  18.05 1 г  1 хв 
Карпати 18.22 1 хв  18.23 1 г  24 хв 
Свалява 18.31 3 хв  18.34 1 г  33 хв 
Воловець 19.06 10 хв  19.16 2 г  8 хв 
Славське 20.13 3 хв  20.16 3 г  15 хв 
Сколе 20.44 2 хв  20.46 3 г  46 хв 
Стрий 21.16 4 хв  21.20 4 г  18 хв 
Львів 22.25 28 хв  22.53 5 г  27 хв 
Тернопіль-Пас. 00.41 4 хв  00.45 7 г  43 хв 
Підволочиськ 01.31 2 хв  01.33 8 г  33 хв 
Хмельницький 02.27 3 хв  02.30 9 г  29 хв 
Вінниця 04.19 5 хв  04.24 11 г  21 хв 
Козятин-1 05.12 2 хв  05.14 12 г  14 хв 
Київ-Пас. 07.27 14 г  29 хв 

У розкладі поїзда 081Л Чоп — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031