У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 081ОП Харків — Новоолексіївка «Харків»


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд Харків - Новоолексіївка номер 081ОП відправляється зі станції Харків-Пас. о 22.01 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 05.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лихачове, Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Мелітополь, Якимівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 22.01
Лихачове 23.10 2 хв  23.12 1 г  9 хв 
Лозова 23.56 2 хв  23.58 1 г  55 хв 
Павлоград-1 00.50 2 хв  00.52 2 г  49 хв 
Синельникове-1 01.33 2 хв  01.35 3 г  32 хв 
Запоріжжя-1 02.36 5 хв  02.41 4 г  35 хв 
Мелітополь 04.17 20 хв  04.37 6 г  16 хв 
Якимівка 05.02 2 хв  05.04 7 г  1 хв 
Новоолексіївка 05.47 7 г  46 хв 

У розкладі поїзда 081ОП Харків-Пас. — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31