У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081О Харків-Пас. — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 081О сполученням Харків-Пас. - Новоолексіївка відправляється зі станції Харків-Пас. о 22.01 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 05.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Лихачове, Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Мелітополь, Якимівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 22.01
Лихачове 23.10 2 хв  23.12 1 г  9 хв 
Лозова 23.56 2 хв  23.58 1 г  55 хв 
Павлоград-1 00.50 2 хв  00.52 2 г  49 хв 
Синельникове-1 01.33 2 хв  01.35 3 г  32 хв 
Запоріжжя-1 02.29 5 хв  02.34 4 г  28 хв 
Мелітополь 04.12 20 хв  04.32 6 г  11 хв 
Якимівка 04.57 2 хв  04.59 6 г  56 хв 
Новоолексіївка 05.42 7 г  41 хв 

У розкладі поїзда 081О Харків-Пас. — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930