У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081О Харків-Пас. — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 081О сполученням Харків-Пас. - Новоолексіївка відправляється зі станції Харків-Пас. о 22.01 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 05.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 7 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Лихачове, Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Мелітополь, Якимівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 22.01
Лихачове 23.10 2 хв  23.12 1 г  9 хв 
Лозова 23.56 2 хв  23.58 1 г  55 хв 
Павлоград-1 00.50 2 хв  00.52 2 г  49 хв 
Синельникове-1 01.33 2 хв  01.35 3 г  32 хв 
Запоріжжя-1 02.29 5 хв  02.34 4 г  28 хв 
Мелітополь 04.12 20 хв  04.32 6 г  11 хв 
Якимівка 04.57 2 хв  04.59 6 г  56 хв 
Новоолексіївка 05.42 7 г  41 хв 

У розкладі поїзда 081О Харків-Пас. — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031