У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 081Д Київ — Кошице


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Кошице номер 081Д відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Кошице о 13.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 4 хв. Маршрут поїзда 081Д Київ - Кошице пролягає по таким станціям як Хмельницький, Стрий, Лавочне, Карпати, Чоп, Добра, Сомотор, Словенске Нове Мєсто, Кузмиче, Русков, Нижня Мюсла.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.30
Козятин-1 20.44 2 хв  20.46 2 г  14 хв 
Вінниця 21.44 5 хв  21.49 3 г  14 хв 
Хмельницький 23.51 5 хв  23.56 5 г  21 хв 
Тернопіль-Пас. 01.42 5 хв  01.47 7 г  12 хв 
Львів 03.42 27 хв  04.09 9 г  12 хв 
Стрий 05.13 17 хв  05.30 10 г  43 хв 
Сколе 06.01 2 хв  06.03 11 г  31 хв 
Славське 06.34 2 хв  06.36 12 г  4 хв 
Лавочне 06.49 9 хв  06.58 12 г  19 хв 
Воловець 07.34 10 хв  07.44 13 г  4 хв 
Свалява 08.15 4 хв  08.19 13 г  45 хв 
Карпати 08.29 1 хв  08.30 13 г  59 хв 
Мукачево 08.45 7 хв  08.52 14 г  15 хв 
Батьово 09.24 2 хв  09.26 14 г  54 хв 
Чоп 09.46 1 г 49 хв  11.35 15 г  16 хв 
Чієрна Над Тисою 11.46 15 хв  12.01 17 г  16 хв 
Бієл 12.04 1 хв  12.05 17 г  34 хв 
Добра 12.07 1 хв  12.08 17 г  37 хв 
Прибеник 12.11 1 хв  12.12 17 г  41 хв 
Велки Хорес 12.17 1 хв  12.18 17 г  47 хв 
Сомотор 12.27 1 хв  12.28 17 г  57 хв 
Стреда над Бодрогом 12.33 1 хв  12.34 18 г  3 хв 
Борша 12.37 1 хв  12.38 18 г  7 хв 
Словенске Нове Мєсто 12.42 1 хв  12.43 18 г  12 хв 
Чергов 12.47 1 хв  12.48 18 г  17 хв 
Михалани 12.53 2 хв  12.55 18 г  23 хв 
Кузмиче 13.03 2 хв  13.05 18 г  33 хв 
Кальша 13.11 1 хв  13.12 18 г  41 хв 
Сланець 13.17 1 хв  13.18 18 г  47 хв 
Русков 13.25 1 хв  13.26 18 г  55 хв 
Бохдановице 13.29 1 хв  13.30 18 г  59 хв 
Висна Мюсла 13.32 1 хв  13.33 19 г  2 хв 
Нижня Мюсла 13.36 1 хв  13.37 19 г  6 хв 
Красна Над Хорнадом 13.44 1 хв  13.45 19 г  14 хв 
Кошице Предместя 13.49 2 хв  13.51 19 г  19 хв 
Кошице 13.54 19 г  24 хв 

У розкладі поїзда 081Д Київ-Пас. — Кошице можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031