У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081Д Київ-Пас. — Кошице Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081Д сполученням Київ-Пас. - Кошице відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Кошице о 13.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 24 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Хмельницький, Стрий, Лавочне, Карпати, Чоп, Добра, Сомотор, Словенске Нове Мєсто, Кузмиче, Русков, Нижня Мюсла.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.30
Козятин-1 20.44 2 хв  20.46 2 г  14 хв 
Вінниця 21.44 5 хв  21.49 3 г  14 хв 
Хмельницький 23.51 5 хв  23.56 5 г  21 хв 
Тернопіль-Пас. 01.42 5 хв  01.47 7 г  12 хв 
Львів 03.42 27 хв  04.09 9 г  12 хв 
Стрий 05.13 17 хв  05.30 10 г  43 хв 
Сколе 06.01 2 хв  06.03 11 г  31 хв 
Славське 06.34 2 хв  06.36 12 г  4 хв 
Лавочне 06.49 9 хв  06.58 12 г  19 хв 
Воловець 07.34 10 хв  07.44 13 г  4 хв 
Свалява 08.15 4 хв  08.19 13 г  45 хв 
Карпати 08.29 1 хв  08.30 13 г  59 хв 
Мукачево 08.45 7 хв  08.52 14 г  15 хв 
Батьово 09.24 2 хв  09.26 14 г  54 хв 
Чоп 09.46 1 г 49 хв  11.35 15 г  16 хв 
Чиєрна Над Тисою 11.46 15 хв  12.01 17 г  16 хв 
Бієл 12.04 1 хв  12.05 17 г  34 хв 
Добра 12.07 1 хв  12.08 17 г  37 хв 
Прибеник 12.11 1 хв  12.12 17 г  41 хв 
Велки Хорес 12.17 1 хв  12.18 17 г  47 хв 
Сомотор 12.27 1 хв  12.28 17 г  57 хв 
Стреда над Бодрогом 12.33 1 хв  12.34 18 г  3 хв 
Борша 12.37 1 хв  12.38 18 г  7 хв 
Словенске Нове Мєсто 12.42 1 хв  12.43 18 г  12 хв 
Чергов 12.47 1 хв  12.48 18 г  17 хв 
Михалани 12.53 2 хв  12.55 18 г  23 хв 
Кузмиче 13.03 2 хв  13.05 18 г  33 хв 
Кальша 13.11 1 хв  13.12 18 г  41 хв 
Сланець 13.17 1 хв  13.18 18 г  47 хв 
Русков 13.25 1 хв  13.26 18 г  55 хв 
Бохдановице 13.29 1 хв  13.30 18 г  59 хв 
Висна Мюсла 13.32 1 хв  13.33 19 г  2 хв 
Нижня Мюсла 13.36 1 хв  13.37 19 г  6 хв 
Красна Над Хорнадом 13.44 1 хв  13.45 19 г  14 хв 
Кошице Предместя 13.49 2 хв  13.51 19 г  19 хв 
Кошице 13.54 19 г  24 хв 

У розкладі поїзда 081Д Київ-Пас. — Кошице можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031