У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081К Київ-Пас. — Стрий Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081К сполученням Київ-Пас. - Стрий відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Стрий о 05.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Львів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.30
Козятин-1 20.44 2 хв  20.46 2 г  14 хв 
Вінниця 21.41 4 хв  21.45 3 г  11 хв 
Хмельницький 23.49 5 хв  23.54 5 г  19 хв 
Підволочиськ 00.56 2 хв  00.58 6 г  26 хв 
Тернопіль-Пас. 01.43 5 хв  01.48 7 г  13 хв 
Львів 03.42 27 хв  04.09 9 г  12 хв 
Стрий 05.13 10 г  43 хв 

У розкладі поїзда 081К Київ-Пас. — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31