У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 81 Київ — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Ужгород номер 81 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Ужгород о 12.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 8 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут поїзда 81 Київ - Ужгород пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Деражня, Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Стрий, Сколе, Славське, Лавочне, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.30
Козятин-1 21.29 2 хв  21.31 2 г  59 хв 
Вінниця 22.32 5 хв  22.37 4 г  2 хв 
Деражня 00.12 2 хв  00.14 5 г  42 хв 
Хмельницький 00.45 5 хв  00.50 6 г  15 хв 
Волочиськ 01.49 2 хв  01.51 7 г  19 хв 
Підволочиськ 02.00 2 хв  02.02 7 г  30 хв 
Тернопіль-Пас. 02.53 6 хв  02.59 8 г  23 хв 
Львів 05.17 37 хв  05.54 10 г  47 хв 
Стрий 07.00 8 хв  07.08 12 г  30 хв 
Сколе 07.47 3 хв  07.50 13 г  17 хв 
Славське 08.28 3 хв  08.31 13 г  58 хв 
Лавочне 08.46 10 хв  08.56 14 г  16 хв 
Воловець 09.33 10 хв  09.43 15 г  3 хв 
Свалява 10.15 5 хв  10.20 15 г  45 хв 
Карпати 10.30 2 хв  10.32 16 г 
Мукачево 10.48 6 хв  10.54 16 г  18 хв 
Батьово 11.24 3 хв  11.27 16 г  54 хв 
Ужгород 12.38 18 г  8 хв 

У розкладі поїзда 81 Київ-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31