У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081К Київ-Пас. — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081К сполученням Київ-Пас. - Ужгород відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Ужгород о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Стрий, Сколе, Славське, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово, Чоп.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.30
Козятин-1 20.44 2 хв  20.46 2 г  14 хв 
Вінниця 21.41 4 хв  21.45 3 г  11 хв 
Хмельницький 23.49 5 хв  23.54 5 г  19 хв 
Підволочиськ 00.56 2 хв  00.58 6 г  26 хв 
Тернопіль-Пас. 01.43 5 хв  01.48 7 г  13 хв 
Львів 03.42 27 хв  04.09 9 г  12 хв 
Стрий 05.13 17 хв  05.30 10 г  43 хв 
Сколе 06.01 2 хв  06.03 11 г  31 хв 
Славське 06.34 2 хв  06.36 12 г  4 хв 
Воловець 07.34 10 хв  07.44 13 г  4 хв 
Свалява 08.15 4 хв  08.19 13 г  45 хв 
Карпати 08.29 1 хв  08.30 13 г  59 хв 
Мукачево 08.45 7 хв  08.52 14 г  15 хв 
Батьово 09.24 2 хв  09.26 14 г  54 хв 
Чоп 09.46 27 хв  10.13 15 г  16 хв 
Ужгород 10.40 16 г  10 хв 

У розкладі поїзда 081К Київ-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930