У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 81 Київ — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Ужгород номер 81 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Ужгород о 11.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 36 хв. Маршрут поїзда 81 Київ - Ужгород пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Деражня, Хмельницький, Волочиськ, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Стрий, Сколе, Славське, Лавочне, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.30
Козятин-1 20.51 2 хв  20.53 2 г  21 хв 
Вінниця 21.53 3 хв  21.56 3 г  23 хв 
Деражня 23.25 2 хв  23.27 4 г  55 хв 
Хмельницький 23.58 6 хв  00.04 5 г  28 хв 
Волочиськ 00.59 2 хв  01.01 6 г  29 хв 
Підволочиськ 01.10 2 хв  01.12 6 г  40 хв 
Тернопіль-Пас. 02.07 7 хв  02.14 7 г  37 хв 
Львів 04.33 26 хв  04.59 10 г  3 хв 
Стрий 06.05 5 хв  06.10 11 г  35 хв 
Сколе 06.45 3 хв  06.48 12 г  15 хв 
Славське 07.24 2 хв  07.26 12 г  54 хв 
Лавочне 07.40 10 хв  07.50 13 г  10 хв 
Воловець 08.26 10 хв  08.36 13 г  56 хв 
Свалява 09.08 5 хв  09.13 14 г  38 хв 
Карпати 09.23 2 хв  09.25 14 г  53 хв 
Мукачево 09.41 7 хв  09.48 15 г  11 хв 
Батьово 10.17 2 хв  10.19 15 г  47 хв 
Ужгород 11.05 16 г  35 хв 

У розкладі поїзда 81 Київ-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930