У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081К Київ-Пас. — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081К сполученням Київ-Пас. - Ужгород відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.30 і прибуває на станцію Ужгород о 10.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Стрий, Сколе, Славське, Воловець, Свалява, Карпати, Мукачево, Батьово, Чоп.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.30
Козятин-1 20.44 2 хв  20.46 2 г  14 хв 
Вінниця 21.41 4 хв  21.45 3 г  11 хв 
Хмельницький 23.49 5 хв  23.54 5 г  19 хв 
Підволочиськ 00.56 2 хв  00.58 6 г  26 хв 
Тернопіль-Пас. 01.43 5 хв  01.48 7 г  13 хв 
Львів 03.42 27 хв  04.09 9 г  12 хв 
Стрий 05.13 17 хв  05.30 10 г  43 хв 
Сколе 06.01 2 хв  06.03 11 г  31 хв 
Славське 06.34 2 хв  06.36 12 г  4 хв 
Воловець 07.34 10 хв  07.44 13 г  4 хв 
Свалява 08.15 4 хв  08.19 13 г  45 хв 
Карпати 08.29 1 хв  08.30 13 г  59 хв 
Мукачево 08.45 7 хв  08.52 14 г  15 хв 
Батьово 09.24 2 хв  09.26 14 г  54 хв 
Чоп 09.46 27 хв  10.13 15 г  16 хв 
Ужгород 10.40 16 г  10 хв 

У розкладі поїзда 081К Київ-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031