У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 81 Київ — Ужгород


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Київ - Ужгород номер 81 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.29 і прибуває на станцію Ужгород о 11.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 38 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 23 хв. Маршрут поїзда 81 Київ - Ужгород пролягає по таким станціям як Вінниця, Хмельницький, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Стрий, Славське, Воловець, Карпати, Батьово.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.29
Козятин-1 20.39 2 хв  20.41 2 г  10 хв 
Вінниця 21.33 5 хв  21.38 3 г  4 хв 
Деражня 23.06 2 хв  23.08 4 г  37 хв 
Хмельницький 23.40 5 хв  23.45 5 г  11 хв 
Гречани 23.55 20 хв  00.15 5 г  26 хв 
Волочиськ 01.06 2 хв  01.08 6 г  37 хв 
Підволочиськ 01.17 15 хв  01.32 6 г  48 хв 
Тернопіль-Пас. 02.20 4 хв  02.24 7 г  51 хв 
Львів 04.21 26 хв  04.47 9 г  52 хв 
Стрий 05.54 2 хв  05.56 11 г  25 хв 
Сколе 06.30 2 хв  06.32 12 г  1 хв 
Славське 07.04 2 хв  07.06 12 г  35 хв 
Лавочне 07.18 10 хв  07.28 12 г  49 хв 
Воловець 08.04 10 хв  08.14 13 г  35 хв 
Свалява 08.46 2 хв  08.48 14 г  17 хв 
Карпати 08.57 1 хв  08.58 14 г  28 хв 
Мукачево 09.15 5 хв  09.20 14 г  46 хв 
Батьово 09.53 3 хв  09.56 15 г  24 хв 
Чоп 10.18 25 хв  10.43 15 г  49 хв 
Ужгород 11.07 16 г  38 хв 

У розкладі поїзда 81 Київ-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031