У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 81 Ужгород — Кам'янець-Подільський


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ужгород - Кам'янець-Подільський номер 81 відправляється зі станції Ужгород о 16.00 і прибуває на станцію Кам'янець-Подільський о 08.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 37 хв. Маршрут поїзда 81 Ужгород - Кам'янець-Подільський пролягає по таким станціям як Батьово, Карпати, Воловець, Славське, Стрий, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Ярмолинці, Балин.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 16.00
Чоп 16.24 34 хв  16.58 24 хв 
Батьово 17.19 2 хв  17.21 1 г  19 хв 
Мукачево 17.59 5 хв  18.04 1 г  59 хв 
Карпати 18.21 1 хв  18.22 2 г  21 хв 
Свалява 18.31 2 хв  18.33 2 г  31 хв 
Воловець 19.05 10 хв  19.15 3 г  5 хв 
Лавочне 19.48 10 хв  19.58 3 г  48 хв 
Славське 20.10 2 хв  20.12 4 г  10 хв 
Сколе 20.40 2 хв  20.42 4 г  40 хв 
Стрий 21.16 2 хв  21.18 5 г  16 хв 
Львів 22.24 20 хв  22.44 6 г  24 хв 
Тернопіль-Пас. 00.43 4 хв  00.47 8 г  43 хв 
Підволочиськ 01.36 2 хв  01.38 9 г  36 хв 
Волочиськ 01.48 2 хв  01.50 9 г  48 хв 
Гречани 02.34 3 г 53 хв  06.27 10 г  34 хв 
Ярмолинці 07.13 2 хв  07.15 15 г  13 хв 
Дунаївці 07.36 2 хв  07.38 15 г  36 хв 
Балин 08.07 2 хв  08.09 16 г  7 хв 
Кам'янець-Подільський 08.46 16 г  46 хв 

У розкладі поїзда 81 Ужгород — Кам'янець-Подільський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031