У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

081Л Ужгород — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 081Л сполученням Ужгород - Київ-Пас. відправляється зі станції Ужгород о 15.52 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Чоп, Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Славське, Сколе, Стрий, Львів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Хмельницький, Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 15.52
Чоп 16.18 40 хв  16.58 26 хв 
Батьово 17.20 2 хв  17.22 1 г  28 хв 
Мукачево 17.59 6 хв  18.05 2 г  7 хв 
Карпати 18.22 1 хв  18.23 2 г  30 хв 
Свалява 18.31 3 хв  18.34 2 г  39 хв 
Воловець 19.06 10 хв  19.16 3 г  14 хв 
Славське 20.13 3 хв  20.16 4 г  21 хв 
Сколе 20.44 2 хв  20.46 4 г  52 хв 
Стрий 21.16 4 хв  21.20 5 г  24 хв 
Львів 22.25 28 хв  22.53 6 г  33 хв 
Тернопіль-Пас. 00.41 4 хв  00.45 8 г  49 хв 
Підволочиськ 01.31 2 хв  01.33 9 г  39 хв 
Хмельницький 02.27 3 хв  02.30 10 г  35 хв 
Вінниця 04.19 5 хв  04.24 12 г  27 хв 
Козятин-1 05.12 2 хв  05.14 13 г  20 хв 
Київ-Пас. 07.27 15 г  35 хв 

У розкладі поїзда 081Л Ужгород — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031