У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 81 Ужгород — Київ


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд Ужгород - Київ номер 81 відправляється зі станції Ужгород о 16.00 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 50 хв. Маршрут поїзда 81 Ужгород - Київ пролягає по таким станціям як Батьово, Карпати, Воловець, Славське, Стрий, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Деражня, Козятин-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 16.00
Чоп 16.24 34 хв  16.58 24 хв 
Батьово 17.19 2 хв  17.21 1 г  19 хв 
Мукачево 17.59 5 хв  18.04 1 г  59 хв 
Карпати 18.21 1 хв  18.22 2 г  21 хв 
Свалява 18.31 2 хв  18.33 2 г  31 хв 
Воловець 19.05 10 хв  19.15 3 г  5 хв 
Лавочне 19.48 10 хв  19.58 3 г  48 хв 
Славське 20.10 2 хв  20.12 4 г  10 хв 
Сколе 20.40 2 хв  20.42 4 г  40 хв 
Стрий 21.16 2 хв  21.18 5 г  16 хв 
Львів 22.24 20 хв  22.44 6 г  24 хв 
Тернопіль-Пас. 00.43 4 хв  00.47 8 г  43 хв 
Підволочиськ 01.36 2 хв  01.38 9 г  36 хв 
Волочиськ 01.48 2 хв  01.50 9 г  48 хв 
Хмельницький 02.41 5 хв  02.46 10 г  41 хв 
Деражня 03.14 2 хв  03.16 11 г  14 хв 
Вінниця 04.46 3 хв  04.49 12 г  46 хв 
Козятин-1 05.36 2 хв  05.38 13 г  36 хв 
Київ-Пас. 08.23 16 г  23 хв 

У розкладі поїзда 81 Ужгород — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031