У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Поїзд 810 Львів — Рахів


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд Львів - Рахів номер 810 відправляється зі станції Львів о 07.00 і прибуває на станцію Рахів о 13.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут поїзда 810 Львів - Рахів пролягає по таким станціям як Ходорів, Галич, Івано-Франківськ, Надвірна, Делятин, Яремче, Микуличин, Татарів, Ворохта, Вороненко, Лазещина, Ясіня, Кваси.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 07.00
Ходорів 08.06 2 хв  08.08 1 г  6 хв 
Галич 08.50 1 хв  08.51 1 г  50 хв 
Івано-Франківськ 09.20 7 хв  09.27 2 г  20 хв 
Надвірна 09.58 3 хв  10.01 2 г  58 хв 
Делятин 10.30 1 хв  10.31 3 г  30 хв 
Яремче 10.41 7 хв  10.48 3 г  41 хв 
Микуличин 11.06 1 хв  11.07 4 г  6 хв 
Татарів 11.20 5 хв  11.25 4 г  20 хв 
Ворохта 11.35 10 хв  11.45 4 г  35 хв 
Вороненко 11.56 2 хв  11.58 4 г  56 хв 
Лазещина 12.14 2 хв  12.16 5 г  14 хв 
Ясіня 12.28 10 хв  12.38 5 г  28 хв 
Кваси 13.00 2 хв  13.02 6 г 
Рахів 13.20 6 г  20 хв 

У розкладі поїзда 810 Львів — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031